Jesienną chandrę rozproszy dawka punk rocka w kalifornijskim klimacie prosto z Krakowa. CF98 zagra w klubie Dwa Światy, a ich koncert poprzedzą dwa ciekawe zespoły z kręgu emo – Aporia i Moliere.

Jeśli marzysz o tym, aby w środku dołującej, deszczowej jesieni przenieść sie do słonecznej Kalifornii, to koncert CF98 z Krakowa pozwoli Ci chociaż pozornie zrealizować to marzenie. Ich muzyka to melodyjny, wpadający w ucho punk, przy którym odruchowo masz ochotę sięgnąć po deskorolkę i beztrosko przemierzać słoneczny bulwar w Hermosa Beach. Zespół na koncie ma 5 świetnych albumów, z czego ostatni, bardzo dobrze przyjęty „Story Makers” ukazał się 1 czerwca 2017. Grupa ma na koncie koncerty boku klasyków gatunku, takich jak Good Riddance, Ignite, Billy Talent, Rise Against, Bad Religion, Funeral for a Friend czy Cancer Bats. Do Torunia wraca po ponad 5 latach nieobecności.

Tczewska Aporia przyjedzie do Torunia ze swoim nowym, świetnym albumem „Rottumeroog”, który ukazał się w kwietniu tego roku. Zespół zaliczany jest do absolutnego topu polskiego emo hardcore. Szczere do bólu teksty i piękna muzyka, zahaczająca zarówno o hardcorową agresję, jak i klimaty bardziej melancholijne to atut tej kapeli. Pozycja obowiązkowa dla fanów Złodziei Rowerów czy Astrid Lindgren.

Moliere to młoda kapela ze Szczecina, zarażona emo graniem zespołów takich jak Title Fight, Basement, La Dispute czy Daitro. W najbliższym czasie planuje wydać przygotowany materiał w formie EPki.

INFO:
Kiedy: 14 października 2017, godz. 20:00
Gdzie: Klub Dwa Światy, ul. Ducha św. 10/12, Toruń
Bilety: 15 zł w dniu koncertu na bramce
Organizator: Piranha Tourbooking