Już w najbliższy piątek na scenie toruńskiej „Od Nowy” zagra zespół LemON. Ogromna dawka pozytywnych emocji i muzyka prosto z serducha!

Szykuje się muzyczna uczta: poruszające teksty, magiczne kompozycje i charyzmatyczny wokal. Grupa LemON najbardziej znana jest z wygranej trzeciej edycji muzycznego talent show Polsatu „Must Be the Music. Tylko Muzyka”. Zespół powstał z inicjatywy wokalisty Igora Herbuta, krótko po przejściu etepu precastingu w programie. Polsko-łemkowsko-ukraińska grupa muzyczna na dobre zagościła już w sercach polskich słuchaczy. 2013 rok należał do nich, zagrali dziesiątki koncertów w całej Polsce, w tym również w Toruniu. Na swoim profilu na facebooku napisali o nim kilka dni temu: „W zeszłym roku to był jeden z najpiękniejszych koncertów w trasie!”. Występowali też na najważniejszych festiwalach muzycznych w kraju. Długo by pisać o wszystkich nagrodach i wygranych listach przebojów, wystarczy wspomnieć chociażby o hitach, m.in. „Napraw”, „Będę z Tobą” czy „Nice” z wydanego w 2012 roku krążka „LemON”. Płyta już po kilku tygodniach od wydania pokryła się złotem, a później platyną. Docenili ją zarówno fani, jak i branża, o czym świadczy nominacja do Fryderyka 2013 w kategorii Debiut Roku.

Te i inne utwory można będzie usłyszeć w piątek w Od Nowie. Przyjdźcie po to, żeby zobaczyć „prawdę w oczach” u charyzmatycznego wokalisty lub żeby sprawdzić, czy „facet śpiewa, że plomby wypadają”, tak jak mówiła Ela Zapendowska. Koncert będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, gdyż w zespole niedawno zaszły zmiany personalne. W Toruniu poznamy nowego gitarzystę, a i dla perkusisty będzie to jeden z ostatnich koncertów z LemONem.

Bilety do nabycia w klubie, cena w przedsprzedaży 40 zł, zaś w dniu koncertu 50 zł.
Wejście od godz. 19, start koncertu godz. 20.

[fot. Angelika Plich]