Nie możecie doczekać się jesieni i sezonu koncertowego? Kolejne zespoły ogłosiły swoją wizytę w Toruniu. W Od Nowie wystąpią happysad i Terrific Sunday.

Formacja happysad po raz kolejny pojawi się w Toruniu. Muzycy grający rocka alternatywnego wystąpią w Grodzie Kopernika 4 listopada 2017. Koncert odbędzie się w ramach trasy Ciało Obce World Tour 2017 promującej wydany w lutym, siódmy już album zespołu. Co ciekawe przedpremierowo sprzedano ponad 4000 egzemplarzy tej płyty, co stanowi istny rekord wytwórni Mystic Production. happysad lubi zaskakiwać nie tylko nowym brzmieniem, lecz także nietypowymi pomysłami. Utwory na płytę zostały nagrane w ponad stuletniej stodole w miejscowości Nowe Kawkowo.

Zespół wielokrotnie wcześniej grał przed torunianami. Po raz ostatni w 2016 roku. Tym razem towarzyszyć im będzie Terrific Sunday, poznański kwartet grający muzykę z gatunku indie rock. Formacja ta powstała w 2013 roku i ma na swoim koncie nominację do Fryderyków w kategorii „Fonograficzny debiut roku”.

Fotorelację z jednego z toruńskich koncertów happysad możecie obejrzeć tutaj. Natomiast wywiad z wokalistą zespołu Kubą Kawalcem i gitarzystą Łukaszem Ceglińskim przeczytacie tutaj.

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 4 listopada 2017 (sobota) wejście: godz. 18:00, start: godz. 19:00

GDZIE: Akademickie Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa, ul. Gagarina 37A, Toruń

BILETY: 50 zł w przedsprzedaży/60 zł w dniu koncertu. Przedsprzedaż biletów ruszy wkrótce.

Wydarzenie na Facebooku

[fot. Paula Gałązka]