Festiwal muzyczny dla zwolenników rocka, bluesa i folku oraz pasjonatów dobrego grania. Silne brzmienie zaznaczy się mocnym akcentem na toruńskiej scenie koncertowej. HRPP Festival to obowiązkowy punkt w jesiennym kalendarzu kulturalnym!

Jak co roku, będziemy mieć do czynienia z muzyką z najwyższej półki. Niesztampowa organizacja przedsięwzięcia, oparta na długoletniej współpracy z muzykami całego świata, jest gwarantem profesjonalnego efektu końcowego. Organizatorzy na swojej stronie podkreślają, że „przemyślany line-up to reguła towarzysząca festiwalowi od momentu jego powstania”. Możemy się zatem spodziewać dwóch dni wypełnionych świetnym graniem! Ożywcza propozycja na szarą jesień.

Co zawiera program? Pierwszego dnia – 9.11 – Hendrix Project, Leszek Cichoński, pARTyzant & Przyjaciele oraz Indivi – duo (Przemek Łosoś & Marek Modrzejewski). Rozpoczynamy więc akcentem polskim. Następnego dnia słuchaczy przywita Bartek „Bratek” Wójcik i Przyjaciele, z gościnnym udziałem Gienka Loski, Gabriela Fleszara oraz Jacka Krzaklewskiego. Wydarzeniu towarzyszyć będzie premiera płyty From The Book Of Shadows. Potem usłyszymy Głuch – Łapka – Głuch. W czwartek pojawią się również zespoły zagraniczne: Sean Carney & Shaun Booker Band z USA, The Movement z Danii oraz na sam koniec Nico’ZZ Band z Francji, którego możecie posłuchać poniżej w coverze znanego utworu:

 

 

Koncerty to oczywiście nie wszystkie atrakcje, jakich możemy się spodziewać. Organizatorzy proponują także warsztaty gitarowe prowadzone przez Bartka „Bratka” Wójcika i Leszka Cichońskiego. Dodatkowo HRPP Festival rozpocznie się wernisażem fotografii koncertowej Radosława Sassa.

 

GDZIE: Hard Rock Pub Pamela, ul. Legionów 36
KIEDY: 9.11 (środa, godzina 18:30) oraz 10.11 (czwartek, godzina 19:00)
BILETY: wstęp wolny!
SZCZEGÓŁY: strona wydarzenia

hrpp-festival-2016-plakat

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. [materiały prasowe]