Już od 3 dni i aż do 15 czerwca będą trwać urodziny jednego z najbardziej popularnych klubów w mieście – NRD. Zapraszamy na szereg imprez przygotowanych z tej okazji!

08.06. – u.Rodziny Steve’iego Nasha!

NRD urodziny to też urodziny Rodziny. A akurat tak się składa, że 8 dnia czerwca świętujemy zdrowie człowieka, który bardzo wiele wniósł do naszego lokalu, a jest to nie kto inny jak Steve Nash.
Wielu z nas dobrze bawiło się przy jego muzyce, a teraz przyszła pora by świętować jego zdrowie. Zapraszamy do klubu, gdzie razem z Kacprem będziemy celebrować jego i nasze urodziny! Wstęp wolny.

09.06. – SRPRS MTHRFCKR, czyli quizz po eNeRDowsku

Rodzina NRD lubi rozrywkę i przyznaje, że od niej nie stroni. Bardzo przypadła im do gustu pewna gra barowa określona jako Pub Quiz. Dobra zabawa gwarantowana, a do tego nagrody za pierwsze 3 miejsca. Quiz prowadzić będzie nie kto inny, a sam Wuja Trufel!
Zapisy drużyn na mail: enerdeclub@gmail.com z tematem: QUIZ. w treści nazwa druzyny oraz liczba osób. Koszt zabawy to symboliczne 1 zł od osoby.

10.06. – We LOVE BEATS: Summer Edition

11.06. – Urodzinowa edycja Scratch Sesji

Urodziny nie mogły się obyć bez urodzinowej edycji Scratchowania. Dlatego też urodzinowa środa zostanie przeznaczona dla Was byście mogli zobaczyć jak rezydenci NRD bawią się na Scratch Sesji. Dużo dobrej muzyki i alkoholu, czyli to co w lato w środku tygodnia Wam najbardziej potrzebne.

12.06 – ODWILŻ W NRD | KRÓTKIE NOGI

Może to kłamstwo, bo to ono ponoć ma krótkie nogi. Może to skrzętnie ułożona mistyfikacja. A może to najlepsza super grupa w historii muzyki. Odpowiedź jest jedna. Przyjdźcie i zobaczcie debiutancki występ, który będzie w sobie łączył beatbox, rap i jazz. Bryndal, Grajek i Szczerbate Zajączki Trio jako nowo powstały projekt „Krótkie Nogi” specjalnie na 11 Urodziny NRD! Koncert rozpoczyna się o 21:00, wstęp 10 zł.

13.06 – Re/Animacji Showcase

Już 13 w piątek zaprzyjaźniona z klubem ekipa Re/Animacja przygotowała nie lada gratkę dla koneserów dobrej muzyki.
Trzynastego w Piątek Re/Animacja zabierze Was w niezapomnianą, głęboką podróż do krainy miłości, równości i szczęścia Re/Animacja SHOWCASE czyli wizytówka najprężniej i najszybciej rozwijającej się ekipy w Polsce.
Ojciec Mateusz przez dziesięć lat jeździł wzdłuż i wszerz naszego kraju aby móc zdefiniować swój unikatowy styl. Każdy weekend spędzał z techno oraz w gronie zwariowanych pozytywnych ludzi, dzięki temu mógł zebrać ekipę, która dokładnie odzwierciedla jego styl ukształtowany latami doświadczeń i przygód. Dzieki temu ekipa Re/Animacja to wszelkie odmiany techno, minimal i house. Wszystkie style łączy jedno…. nieskończona pozytywna energia. Start: 21:00, wjazd: 10 zł.

14.06 – URBAN DANCE MEETING 6 + 10 urodziny Mobilizacji!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że zbliża się URBAN DANCE MEETING 6, czyli szósta edycja ogólnopolskich zawodów tańca ulicznego w Toruniu! Słońce świeci, trawa zielenieje.. no właśnie, trawa! W tym roku przenosimy się przed klub NRD przy ulicy Browarnej, która będzie pokryta zielenią, jakiej pozazdrościłby niejeden stadion piłkarski! Wszystko po to, aby sympatyków toruńskiego contestu napełnić dużą dawką pozytywnej energii, a klimat na urbanie był jeszcze lepszy.

Jak co roku rozbujają Toruń! Zadbają o to doskonali DJs, wyjątkowi prowadzący, jurorzy, goście i oczywiście Wy drodzy uczestnicy! Będziemy battlować i piknikować w iście zajawkowym klimacie wypełnionym tańcem i muzyką. Kategorie to: (1vs1): hip hop dance, breaking, popping, locking i house. Sędziami będą: Kaczorex, Aga (CO JEST CREW), Grzelock, Krzysiek Chamera, Bboy Armostrong. Prowadzącymi są Rademenez, Grajek i Czerny. Słychać będzie muzę DJs: Zofia, Vazee, Śniegu, Stosunkowodobry. Zgłoszenia urbandancemeeting@gmail.com [ksywa,ekipa,miasto,kategoria].

Startowe to 20zł/kategoria [+wejscie na after], następna 10zł, a kolejna 5zł. Rejestracja odbędzie się w godzinach 10:00 – 11:45, start o 12:00. Nagrodami są vouchery na obóz Catch The Flava, vouchery na Fajny Obóz / Dope Camp, obrazy od Roza Maluje, nagrody rzeczowe od: Elade, Uliczny FLOW i Wild Street oraz bilety i karnety od Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę. Koncerty na after: Rademenez, Edzio i dret. Seven2smoke – breaking to contest w którym weźmie udział ośmiu zaproszonych BBoys & BGirls z całej Polski.
After Urban Dance Meeting do białego rana, tancerze z całej Polski zrobią totalny kosmos na parkiecie. Imprezę prowadzić będą Bryndal, Kasienia i Tommy Boy. Wstęp 10 zł.

15.06 – ODWILŻ W NRD | BelzebonG (support Wieczny Powrót),

Stonerowa Odwilż? Proszę bardzo!
Na zakończenie urodzin bardzo mocny akcent! W ramach Odwilży zagra BelzebonG, a jako Support będzie można usłyszeć Panów z zespołu Wieczny Powrót. Będzie to zakończenie 11 Urodzin NRD, więc możliwy bardzo długi After, którego nie będziecie chcieli przegapić. Bilety w cenie 15 zł (przedsprzedaż) oraz 20 zł (w dniu koncertu). Zapraszamy!

[fot. materiały prasowe]