Rząd zdejmuje kolejne obostrzenia, co pozwala nam coraz swobodniej uprawiać sport na świeżym powietrzu. Żeby zachować zasady bezpieczeństwa najlepiej robić to samemu, jednak dzięki inicjatywie klubów speedrowerowych z naszego miasta możemy rywalizować… korespondencyjnie.  

Zmagania startują 4 maja  

Każdy z nas ma szansę zostać Rowerowym Mistrzem Torunia. Wszystko to dzięki akcji, której inicjatorami są TSŻ Toruń i Drwęca Kaszczorek. Kluby speedrowerowe z naszego miasta wyszły nijako naprzeciw cyklistom z Grodu Kopernika poprzez utworzenie w aplikacji Endomondo rywalizacji pod nazwą “Rowerowe Mistrzostwa Torunia z TSŻ i Drwęcą”. Walka ruszyła 4 maja 2020, potrwa miesiąc i zakończy się 4 czerwca 2020.  

Co będzie brane pod uwagę? 

Aby trening był zaliczony do rywalizacji, musi być to jedna z form aktywności: jazda na rowerze lub kolarstwo górskie lub kolarstwo. Wszystko musi być zarejestrowane za pomocą GPS-u, bowiem wygra ten kto w okresie trwania rywalizacji pokona jak najwięcej kilometrów. Oczywiście do zmagań może dołączyć każdy użytkownik aplikacji.

Link do “Rowerowych Mistrzostw Torunia z TSŻ i Drwęcą”