Wspólne bajanie, rysowanie i czytanie baśni – tak w skrócie można by opisać wystawę „Ilustracje Inspiracje”, która odbędzie się w najbliższy weekend w Domu Legend Toruńskich. Jak zapewnia Piotr Graczyk, współwłaściciel interaktywnego toruńskiego muzeum: każdy znajdzie coś dla siebie. Na dzieci czeka iście bajkowa przygoda, zaś dorośli będą mogli przenieść się w czasy dzieciństwa.

Na wystawę „Ilustracje Inspiracje” możecie wybrać się całą rodziną w sobotę i niedzielę (1-2 lutego) o godzinie 15:30. W programie imprezy znalazły się m.in.: czytanie baśni, pokaz ilustracji książek dla dzieci lat 1950 – 1980 czy wspólne rysowanie. Więcej informacji na: www.facebook.com/DomLegendTorunskich

Dom Legend Toruńskich to miejsce, w którym przenikają się dwa światy: teatr i interaktywne muzeum. Każdy kto je odwiedzi ma szansę na wybudowanie własnej Krzywej Wieży, czy ocalenie miasta przed plagą żab. Spektakle rozpoczynają się o każdej pełnej godzinie między 10:00 a 18:00. Na mapie turystycznych atrakcji grodu Kopernika, Dom Legend widnieje od 31 maja 2013 roku. Jak możemy przeczytać na stronie Programu Trzeciego Polskiego Radia: to miejsce jest wyjątkowe. Drugiego takiego nie znajdziemy w całej Europie!

Wstęp wolny!

[fot. nadesłana]