Każdy rodzic wie, że znalezienie wygodnych, ładnych i równocześnie dobrych jakościowo ubrań dla dzieci to bardzo trudna sprawa. Znalezienie koszulek, które równocześnie można opisać wszystkimi trzema przymiotnikami to wyzwanie, które może wymagać wykonania wielu prób i zbierania własnych doświadczeń. Na szczęście można też skorzystać z porad osób, które już przetestowały wiele dziecięcych ubrań. Jakie marki oferują najlepsze jakościowo koszulki dla dzieci? W jakich sklepach ich szukać?

Zacznijmy od marketów

Wiele osób decyduje się na zakup dziecięcych ubrań podczas codziennych zakupów. Zdarza się, że koszulki są kupowane pod wpływem impulsu albo po prostu są potrzebne natychmiast, bo dziecko się ubrudziło, a rodzic nie wziął ze sobą dodatkowych ubrań na przebranie. Jeśli chodzi o jakość koszulek dla dzieci warto zwrócić uwagę na markę Lupilu. Ubrania są miękkie w dotyku i dość wytrzymałe. Nie rozciągają się w praniu i nie mechacą, ale rozmiarowo wychodzą sporo większe. Jeśli więc Twoje dziecko potrzebuje koszulki na 116, to najprawdopodobniej powinieneś wybrać taką na 104. W ofercie można znaleźć też ubrania z biobawełny. Kolejną marką jest F&F, która w swojej ofercie także ma ciekawe modele koszulek. Gruba bawełna dobrze znosi pranie i nie niszczy się podczas niego. Warto jednak zwrócić uwagę na białe ubrania, które wymagają szczególnej troski, a do ich prania powinno się używać środków wysokiej jakości. Dużym zainteresowaniem cieszą się też ubrania marki Pepco. Są tanie i ładnie wyglądają, więc wiele osób decyduje się na ich zakup. Niestety, trzeba podkreślić, że z racji niskiej ceny są one kiepskiej jakości i bardzo często już po kilku praniach koszulki są zmechacone i rozciągnięte.

Sklepy dla dzieci

Koszulki dla dzieci można kupić także w sklepach, które specjalizują się w sprzedaży produktów dla najmłodszych. Jeśli chodzi o najlepszą jakość, to zdecydowanie należy wymienić marki New Balance (tutaj: https://nbsklep.pl/dzieciece/odziez/koszulki) i Coccodrillo. Ich ubrania są miękkie w dotyku i są bardzo wytrzymałe. Nie rozciągają się w praniu, szwy się nie przesuwają, a kolory nie tracą intensywności. Dzięki temu ubranka tych marek mogą być z powodzeniem używane nawet przez kilkoro dzieci. Kolejną marką, na którą warto zwrócić uwagę, jest Cool Club. Koszulki tej marki bardzo dobrze leżą, bo są produkowane z grubej bawełny. Nie tracą kolorów, choć przy niewłaściwym praniu można spodziewać się tego, że się rozciągną i po pewnym czasie stracą swoją pierwotną formę.

Sieciówki odzieżowe

Koszulki dziecięce są sprzedawane także w sklepach odzieżowych, w których wydzielono specjalne działy dziecięce. Warto zwrócić uwagę na Fox & Bunny. Ubrania tej marki przez długi czas wyglądają dobrze, dzięki użyciu do ich produkcji wysokiej jakości bawełny. Nadruki nie spierają się, a kolory nie tracą na intensywności. Duży ich wybór sprawia, że łatwo znaleźć coś, co spodoba się rodzicom i maluchowi. W tym wypadku trzeba też szczególnie uważać na białe koszulki dla dzieci, które najszybciej tracą swój idealny wygląd. Zwykle też najszybciej się brudzą i najtrudniej je doprać.

[Artykuł sponsorowany]