Juwenalia to nie tylko czas koncertów. To również różnego rodzaju wydarzenia plenerowe. Specjalnie dla Was zebraliśmy wszystkie w jednym miejscu.

16 maja – środa

Godz. 20: 30, Stand Up – King, Klub Lizard King

Juwenalia to czas muzyki, zabawy, morza alkoholu i śmiechu. Dlatego nie może zabraknąć stand-upu na scenie Lizard King Toruń!
Tym razem przyjeżdża do Torunia 3 wybitnych przedstawicieli polskiej komedii, każdy inny, każdy utalentowany, cała trójka jest gwarancją fantastycznego wieczoru.

Bilety: 15 zł studenci, 25 zł pozostali. Bilety dostępne na: https://www.facebook.com/biletyna/

17 maja – czwartek

Godz. 14:00, Juwenaliowy turniej w kręgle – Klub „Lucky Star” Toruń Plaza

Grupy 4-6osób. Turniej rozgrywa się na 12 torach. Składa się z rudny zasadniczej i finału do którego przejdą 4 grupy. Z pośród nich zostanie wyłoniona zwycięska grupa oraz dwie najlepsze po niej grupy które również mogą liczyć na małe co nieco.
Zapisy:
Zapisy zbieramy do 15.05 do 24:00. Decyduje kolejność zgłoszeń
Link do zapisów: https://goo.gl/forms/au2wusypoS8j99vQ2

Bilety: Kręgle 10 zł/ za osobę + 2 zł/wypożyczenie butów

Godz. 14:00, Juwenaliowy turniej w bilard – Klub „Lucky Star” Toruń Plaza

Jesteś fanem gry w bilard?? Umiesz grać lepiej niż inni? Sprawdź swoje umiejętności i zmierz się z przeciwnikami. Przejdź do finału i zostań zwycięzcą! Nigdy nie grałeś? Zawsze chciałeś spróbować ale jakoś nie wyszło? Teraz masz szansę. Nie ważne czy umiesz grać, czy będzie to Twój pierwszy raz, zabawa gwarantowana :) Zwiększ swoje szanse, zabierz znajomych, bilard to zabawa dla całej paczki!

Turniej w bilard:
Grupy 2 osobowe. Turniej rozgrywa się na 4 stołach.

Zapisy:
Zapisy zbieramy do 15.05 do 24:00. Decyduje kolejność nadesłania zgłoszenia.
Link do zapisów:
https://goo.gl/forms/83bKfiyTF5u2wntE3

Bilety: 30 zł drużyna. Obowiązuje kaucja zwrotna za wypożyczenie sprzętu.

Godz. 18:00, Sztafeta w workach – Dom studencki nr. 9

Czas cofnąć się do czasów dzieciństwa i przypomnieć sobie jak udowadniało się, iż jest się najlepszym przedszkolakiem. Nie inaczej niż w wyścigu w workach, choć 15 lat minęło będziemy robić to samo. Ubrani w worek udowodnimy, który z nas Studentów jest najlepszy!

18 maja – piątek

Godz. 10:00, AIESEC na Juwenaliach – Żółty namiot pod akademikami na kampusie

Dowiecie się tutaj między innymi jak wyjechać na wolontariat, zostać hostem dla wolontariusza. Czekać na Was będzie grupa uśmiechniętych  członków organizacji.

Godz. 11:00, Śniadanie na trawie – Dom studencki nr 9

Nie ma lepszego sposobu na spędzenie piątkowego poranka niż wyborne śniadanko, szczególnie gdy jest to Juwenaliowe śniadanie na trawie w doborowym towarzystwie braci studenckiej UMK.

Godz. 14:00, Splash of colors – Lasek Bielański UMK

Poczuj moc kolorów przed wieczornymi koncertami :)

Godz. 15:00, Bieg piwny – Dom Studencki nr 9

Konkurencją z jaką zmierzą się śmiałkowie, którzy przybędą pod DS9, będzie Bieg piwny, także po raz kolejny przygotujcie się na wielkie emocje, znany i lubiany tor przeszkód i nierówną walkę ze stoperem ;)

Godz. 17: 00, BeerPong – Dom Studencki nr 9

Tradycja tego sportu sięga lat 70tych minionego stulecia, kiedy to działający przy Bucknell University członkowie bractwa (hehe, bractwa) Delta Ipsilon postanowili zrezygnować z pozornie niezbędnych rakietek i ograniczyli się do wykonywania rzutów do kubeczków wypełnionych stale tracących na gazie, zaś zyskujących na temperaturze piwem.

19 maja – sobota

Godz. 11:00, Juwenaliowy Mecz w Błocie – Lasek Bielański UMK

Zgodnie z coroczną tradycją zapraszamy Was do udziału w Juwenaliowym Meczu w Błocie!
Niezapomniane emocje gwarantowane! Podczas naszych toruńskich Juwenaliów mecze rozgrywać będziemy tradycyjnie na terenach podmokłych!

Godz. 12:00, Przeciąganie liny-  Boisko w lasku bielańskim

Jak wszyscy dobrze wiemy stara moda, stare zwyczaje czy obyczaje lubą wracać i dziś jest nie inaczej. Po 98 latach od skreślenia przeciągania liny z Igrzysk Olimpijskich wyciągamy tą konkurencję z zapomnienia. Niech to wydarzenie stanie się pokazem nie tylko bestialskiej siły ale również drużynowej współpracy czy zawziętej walki o zwycięstwo!

[fot.fanpage Juwenalia UMK 2018]