Lew Tołstoj mawiał „cóż może być bardziej cennego od codziennych spotkań z mądrymi książkami”? A czy może być coś piękniejszego od dania książce drugiego życia? Już 20 stycznia w Kamienicy Inicjatyw Książkowymiana, w której trakcie będzie to możliwe!

Ile razy słyszy się o książkach, będących nieudanym wyborem. O książkach, które leżą na którejś półce, czekając na odpowiedni moment już któryś rok z rzędu? Istnieją również takie, które nie nudzą, a przeczytane zostały nie jeden raz. Książki starsze, te nowsze. Już teraz można będzie się nimi wymieniać, dalej tworzyć ich historię. W akcji mogą brać udział także książki dziecięce. Tematyka dowolna. Chodzi o wasze liczne przybycie i zaangażowanie się w akcję.

Zasada jest jedna i bazuje na tym, że każdy przynosi coś od siebie i zabiera dla siebie. Należy wziąć swoje książki, znaleźć dla nich kawałek miejsca w celu ich wystawy i poszukiwać czegoś w zamian. W kwestii sprzedaży książek jest ona możliwa, natomiast te przeznaczone handel powinny stanowić 10% tego, co ze sobą przyniesiecie. Poza książkami mile widziane są również gry planszowe. Wstęp jest bezpłatny i nie obowiązują żadne zapisy. Organizatorzy liczą na was!

SZCZEGÓŁY:

MIEJSCE: Kamienica Inicjatyw, ul. Kopernika 22

DATA: 20 stycznia, godzina 11:00-13:00

WSTĘP: bezpłatny, nie obowiązują zapisy

WYDARZENIE

[Fot. wydarzenie na Facebooku]