Kaśka Sochacka odwiedzi Toruń ponownie po krótkiej przerwie w ramach jesienno-zimowej trasy koncertowej. Artystka ma koncerty zaplanowane w 28 różnych polskich miastach.

W trakcie koncertu usłyszeć będzie można utwory z albumów „Ministory” i „Ciche Dni”.

„Ciche Dni” to debiutancka płyta Kaśki, która premierę miała ponad rok temu dokładniej ukazała się w marcu 2021.
Ten album ukazuje cykl życia w relacji; spotkanie z naszymi największymi obawami czy wątpliwości i powracającej walce z samym sobą. Cały album opowiada przepiękną historię pogodzenia się z tym, co w życiu nas spotyka.
Zdecydowanie najbardziej popularne piosenki z tej płyty to „Wiśnia” czy „Boję się o Ciebie”.

„Ministory” fenomenalne uzupełnienie wyżej wymienionego albumu. Kaśka kontynuuje poprzez ten album opowiadać swoją muzyczną historie tworząc ze słuchaczem niezwykłą więź. Ten album niewątpliwie wprawia w nastrój zadumy oraz na chwile spowalnia życie.

To już druga trasa koncertowa Kaśki w tym roku. Koncerty organizowane są w teatrach, filharmoniach czy klubach, a bilety wyprzedają się błyskawicznie niezależnie od miasta.

Trasa koncertowa rozpocznie się w październiku, zakończy zaś w styczniu.

Kaśka z zespołem pojawić się może na scenie w Toruniu w następującym składzie: Lesław Matecki (gitara), Andrzej Rajski (perkusja), Paweł Harańczyk (instrumenty klawiszowe) oraz gościennie Magdalena Laskowska (skrzypce).

Kaśka Sochacka w Toruniu

14 Listopada 2022, godz. 20:00
Aula UMK, ul. Gagarina 11

Bilet na koncert można kupić w tym miejscu.