Książki za złotówkę? To możliwe w Filii nr 1 w Toruniu, gdzie zostanie zorganizowany kiermasz taniej książki.

Wydarzenie w Filii nr 1 Książnicy Kopernikańskiej przy ul. Jęczmiennej 23 to pierwszy w tym roku kiermasz taniej książki (i na pewno nie ostatni!).

Jakie książki znajdą się w ofercie? Są to tytuły wycofane z bibliotecznego księgozbioru. Wśród nich zarówno opowiadania dla dzieci, jak i powieści dla nieco starszych czytelników – łącznie około 1000 książek. Na kiermaszu królować będzie beletrystyka, ale znajdzie się również coś dla miłośników pozycji popularnonaukowych. Ceny książek zaczynają się od złotówki, a kończą na 5 złotych.

Jeśli zastanawiacie się, ile książek możecie kupić, odpowiadamy – wszystkie! Jeśli tylko dacie radę je udźwignąć. Nie ma limitów sprzedaży. Spieszcie się z zakupem, bo najciekawsze propozycje książkowe nie będą czekać wiecznie. Kiermasz taniej książki w Filii nr 1 to idealna okazja, by wzbogacić swoją domową biblioteczkę oraz poznać twórczość nieznanych nam jeszcze autorów.

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 12-16 lutego (poniedziałek-piątek) w godzinach otwarcia biblioteki – poniedziałek, wtorek i czwartek od 12:00 do 18:00; w środę od 11:00 do 15:00; w piątek od 8:30 do 16:00.
GDZIE: Filia nr 1 Książnicy Kopernikańskiej przy ul. Jęczmiennej 23 w Toruniu
CENY: Od 1 zł do 5 zł (a ostatniego dnia trwania kiermaszu wszystkie pozycje po złotówce)
Więcej informacji pod numerem telefonu: 56 621 09 56

[fot. Sawatka]