Ilu chłopców z Torunia i okolic marzyło o tym, aby iść w ślady Rosego, Żabiałowicza czy Jagusia? Z całą pewnością jest to znaczący procent. Dziś mają swoją szansę, bowiem Klub Sportowy Toruń SA I MX Otopit Toruń prowadzą nabór do szkółki żużlowej.

Nabór do szkółki już 13 marca

W sobotę, 13 marca, na toruńskiej Motoarenie dojdzie do naboru do szkółki żużlowej. Podczas nich szansę pokazania się dostanie 50 kandydatów do 16 roku życia. Pierwszym koniecznym krokiem dla potencjalnego szkółkowicza jest rejestracja internetowa pod tym linkiem, oczywiście wstęp będzie miało pierwsze 50 osób. Szczęśliwców czeka ciekawy i pełen wrażeń dzień, będą mogli sprawdzić się w testach sprawnościowych, prelekcje czy trening praktyczny. Dzieci poniżej 8 roku żucia prezentować się będą na minimotocyklach. Kandydaci mają mieć ze sobą strój motocyklowy oraz motocykl, na którym chętni trenują na co dzień. Oczywiście pod warunkiem, że taki posiadają.

Jakie efekty przyniesie ten dzień? Czy wśród śmiałków znajdzie się drugi Wiesław Jaguś, czy Wojciech Żabiałowicz? Trzymamy za to kciuki.

Harmonogram dnia

harmonogram_2-980x735