W niedzielę, 20 czerwca 2021 roku, toruńskie ekipy będą rywalizowały w 9. kolejce CS Superligi. Rywalem TSŻ-u Schoenberger będzie LKS Szawer Leszno, Drwęca Kaszczorek zmierzy się z ULKS-em Mustang Żołędowo. Zwłaszcza to drugie spotkanie niesie za sobą ogromny ciężar gatunkowy. 

Ważne pojedynki

Zarówno TSŻ Schoenberger, jak i Drwęca Kaszczorek w niedzielnych meczach na wyjeździe musiały uznać wyższość rywali. Torunianie nie mają jednak czasu na załamanie. Już w najbliższą niedzielę czekają ich ważne spotkania. Czterokrotny Drużynowy Mistrz Polski zmierzy się z LKS-em Szawer Leszno. Starcia obu ekip od zawsze były bardzo zacięte i przynosiły sporo emocji. Dziś leszczynianie będą się bronić przed spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej. Torunianie jednak będą dzielnie walczyć o zajęcie trzeciej lokaty po sezonie zasadniczym. 

Drwęca na torze przy Skierki zmierzy się z ULKS-em Mustang Żołędowo. Pojedynek ten jest bardzo istotny, gdyż wygrana w dwumeczu z żołędowianami i triumf z ostatnim starciu z Filu-Bud Szarżą II Wrocław, da Drwęcy awans do przyszłorocznej CS Superligi oraz fazy play-off. Droga do tego jeszcze daleka, gdyż ULKS Mustang jest liderem dywizji “B” i bardzo dobrym zespołem.  

Oprócz obu wspomnianych spotkań na torze przy Bielańskiej 66 odbędą się też pojedynki w ramach Młodej CS Superligi i CS Superligi Żaków.  

Harmonogram

Niedziela, 20.06.2021 roku 
Toruń, ul. Bielańska 66 
godzina 11:00 – Młoda CS Superliga – TSŻ Schoenberger Toruń vs. LKS Szawer Leszno 
godzina 12:15 – CS Superliga Żaków – TSŻ Schoenberger Toruń vs. LKS Szawer Leszno 
godzina 13:00 – CS Superliga, dywizja „A” – TSŻ Schoenberger Toruń vs. LKS Szawer Leszno 

Toruń, ul. Skierki 
godzina 16:00 – CS Superliga, dywizja “B” – Drwęca Kaszczorek vs. ULKS Mustang Żołędowo 

Wstęp wolny!