Przed nami ostatni miesiąc tego roku. Fakt, iż jest ostatni, nie jest równoznaczny, z tym że będzie nudny i przesłodzony świątecznym klimatem. Nie stanie się to na pewno w klubie Dwa Światy! Tu koniec roku zwiastuje pewne zmiany. Sami oceńcie czy pozytywne!

DUBSKA Cała Góra Barwinków

Dubska to regge orkiestra składająca się z ośmiu osób. Powstała w 1997 roku, a ich nazwa wzięła się od połączenia dwóch gatunków muzyki jamajskiej „dub” i „ska”. Cała Góra Barwkniów gra natomiast: ska, rocksteady i reggae. Zespół składa się z: Kuba Kaczmarek – bas/śpiew, Artur Wilk – gitara, Kuba Syguda – bębny, Maciek Mazurek – sax
Karol Ryś – puzon, Daniel Michoń – trąbka, Maciek Kulej – klawisze, Adrian Puta – dźwięk

Kiedy: 6 grudnia, godz. 20:00

Bilety: 30 pln do nabycia przed kocertem.

Podwórkowi Huligani, Smogs, 8Kaw

Nowy właściciel i nowy początek dla klubu Dwa Światy. Pierwszy z zespołów pochodzi z Płocka. Nie trzeba go przedstawiać, ponieważ sam w sobie jest już marką dobrze znaną w okolicy i nie tylko. Smogs natomiast prezentuje brzmienie w kimacie: psychobilly, rockabilly i punk. 8Kaw to Toruński zespół, który gra od 2016 roku punkową muzę.

Kiedy: 7 grudnia,  godz. 20:00.

Bilety: 35 zł dostępne tylko w dniu koncertu.

Frontside,  Mentor, Hostia

Przedstawiciele deathcore’u którzy istnieją od 1993 roku. Są laureatami Fryderyka 2003 za album „I odpuść nam nasze winy”. W 2018 roku świętowali 25-lecie istnienia. Od 2005 roku Frontside grają w niezmienionym składzie: Marcin „Auman” Rdest (wokal), wspomniany Demon (gitara), Dariusz „Daron” Kupis (gitara), Wojciech Nowa (gitara basowa) i Tomasz „Toma” Ochab (perkusja).  Drugi z zespołów pochodzi również z Sosnowca. Istnieją od 2011 roku. Ich twórczość to połączenie  black metalu, thrashu, hard core’u i punka. Ostatni z zspołów gra: death metal, grindcore. Tworzą od 2017 roku. To właśnie wtedy w Warszawie czterech panów St. Xyxtus (gitara basowa), St. Evaristus (perkusja), St. Anacletus (gitara) i St. Sixtus (wokal) połączyli się i zaczęli tworzyć odważną muzykę.

Kiedy: 13 grudnia

Bilety: 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu.

Marszałek+Janusz Reichel

Marszałek to jedyny jednoosobowy zespół, który gra punk rocka. Zadebiutował w 2014 roku płytą „Marszałek Pizdudski One Man Band”.  Powołał do życia nowy gatunek muzyczny – blus-kantry-pank.  Janusz Reichel jest autorem tekstów i piosenek. Pochodzi z Łodzi.

Kiedy: 20 grudnia,  godz. 20:00

Bilety: 35 zł dostepne tylko w dniu koncertu.