W ramach tegorocznych Koncertów pod Gwiazdami, czyli festiwalu organizowanego przez Dwór Artusa, wystąpi kultowy artysta – Krzysztof Cugowski!

Koncerty pod Gwiazdami – The Best of Krzysztof Cugowski

Koncerty pod Gwiazdami to festiwal, który organizowany jest od kilku lat przez Dwór Artusa. Wydarzenie jest istną mieszanką brzmień i osobistości scenicznych, a co roku Artus komponuje program festiwalu tak, aby dogodzić gustom szerokiej publiczności. Jedną z tegorocznych gwiazd imprezy będzie Krzysztof Cugowski, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać! Jest on bowiem niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny, a także współzałożycielem i wieloletnim wokalistą Budki Suflera. Mimo rozpadu zespołu w 2014 roku, Cugowski kontynuuje karierę, a w tym roku postanowił wyruszyć w przełomową, własną trasę koncertową.

27 lipca artysta odwiedzi Toruń wraz z zespołem stworzonym z doświadczonych muzyków, którzy grali w przeszłości z wieloma artystami z muzycznej pierwszej ligi kraju, jak i zagranicy. Na Koncertach pod Gwiazdami Cugowski udowodni z całą pewnością, że jest jednym z najbardziej charakterystycznych wokalistów rockowych w kraju. Jego występ będzie swoistym The Best of Krzysztof Cugowski. Zaśpiewa on z pewnością torunianom kultowe utwory, tj. Noc Komety, Takie Tango, Przebudzenie, a także wiele innych piosenek, których słuchało i słucha nadal już kilka pokoleń Polaków. Co więcej, Krzysztof Cugowski ma na swoim koncie krążek „Integralnie” z coverami wielkich przebojów polskiego i światowego rocka, więc kto wie – może usłyszymy wykonywany na tej płycie It’s A Man’s, Man’s World Jamesa Browna oraz inne hity światowej muzyki!

Szczegóły wydarzenia:

Kto: Krzysztof Cugowski w ramach Koncertów pod Gwiazdami

Kiedy: 27 lipca, godz. 21.00

Gdzie: Amfiteatr Muzeum Etnograficznego

Bilety: Normalny 65 zł, ulgowy 60 zł, do nabycia na KupBilecik.

[Fot. wydarzenie na Facebooku]