Kolejny pożar w Toruniu. Sprawdźcie sami, co Was czeka w klubie Dwa Światy. Mocne brzmienie, tłuste teksty i zabawa.

Synth Runner GT

Koncert w ramach trasy Synth Runner GT. Usłyszymy: Jeremiah kane, William Malcolm / Nightrun87, Favorit89 oraz Zombie Commando. Będzie to wieczór balansujący między dark synth, retro electro, neo 80’s oraz synthwave. Będzie to wieczór z soczystym brzmieniem oraz szczyptą metalowej energii wzbogaconej klimatem lat 80.

Kiedy i za ile? 5 kwietnia, 19.30. Bilety w cenie 20/25 zł, można nabyć je przed wejściem na wydarzenie.

 

Pikers & MFC

Na scenie usłyszymy rapera i zarazem producenta w jednej osobie. Mowa tu oczywiście o Pikersie, a ponadto rockowy zespół MFC w składzie:  Celo Parisi – bateria, Taric Fioravanti – baixo, Rafael Dragão – gitara, Binhu Parisi – gitara, Demiro Ferrari – wokal. Inspiracje czerpią od wielu grup, między innymi: Aerosmith, Queen, AC/DC, Michael Jackson, Depeche Mode, Metallica i wielu innych.

Kiedy i za ile? 20 kwietnia, 20.00. Bilety w cenie 30/120 zł, można nabyć je online.

 The Zapoy! [RUS] + Bałagan [PL]

 

Grupa THE ZAPOY! została założona w 2002 roku i  jest jednym z liderów moskiewskiej sceny skinhead. Przez całą swoją karierę – 17 lat – grali niezliczone koncerty oraz zrealizowali kilka albumów z przeróżnymi rosyjskimi zespołami. Bałagan natomiast to dość młody zespół. Pochodzą z Chełmży i dobrze czują się w punkowo-rockowych klimatach. Kapela powstała w 2017 roku.

Kiedy i za ile? 22 kwietnia, 20.00. Bilety – informacje wkrótce na stronie wydarzenia.

Wayfarer [USA], Moanaa – Toruń

Sceną zawojują dwa zespoły. Pierwszy z nich to Wayfarer – black metalowy zespół z Kolorado. Autorzy świetnej płyty World’s Blood. Jak dotąd wydali trzy albumy. Drugi zespół to MOANAA, który gra post-metal, atmospheric, doom. W 2014 roku wydali swoją debiutancką płytę Descent. Ostatni album Passage pokazuje, że zespół dopiero nabiera rozpędu i ma szansę by zaistnieć na muzycznej scenie.

Kiedy i za ile? 26 kwietnia, 20.00. Bilety dostępne przed wejściem na wydarzenie.