W kwietniu w HRP Pamela jest przewidziany, póki co, tylko jeden koncert. Niezbyt bogato, chociaż pewnie z biegiem miesiąca pojawią się jeszcze jakieś wydarzenia.

Sidney Polak

Tego człowieka przedstawiać komukolwiek nie ma najmniejszego sensu. Człowiek renesansu – perkusista, wokalista, tekściarz, kompozytor, producent etc.. Prowadzi karierę solową, należał do znanego wszystkim zespołu T.Love. Koncert w Pameli to idealny pretekst by przekonać się czy Ten Typ Mes miał rację kiedy nawijał, że: „… Sidney Polak pije wino, jego skuter ma sie dobrze…”.

Kiedy i za ile? 1 kwietnia, godz. 19.00; bilety w cenie 40 zł.

HRPP Rocks: Transparent Human Creatures oraz Fossil Flame

Cykl HRPP Rocks kwitnie i nabiera internacjonalnego charakteru. Ostatnio w jego ramach wystąpił zespół z Ukrainy, a teraz czas na przedstawicieli Wielkiej Brytanii. Transparent Human Creatures to co prawda zespół bardziej polski niż brytyjski, gdyż 2/3 zespołu to Polacy jednak frontman to brytyjczyk z krwi i kości dlatego właściwie można się zgodzić z organizatorami piszącymi o internacjonalnym wymiarze wydarzenia. Jako support wystąpi toruński Fossil Flame.

Kiedy i za ile? 8 kwietnia, godz. 19.00; wstęp wolny.

HRPP Fingerstyle Meeting: : Roc Warden oraz Janek Pentz

Wieczór pod znakiem gitary. Fingerstyle to specyficzny styl gry na gitarze pozwalający na jednoczesne granie melodii, linii basowej czy podkładu akordowego. Tego dnia w Pameli wystąpią dwaj specjaliści w tej dziedzinie. Roc Warden przyjedzie do Torunia z USA, a Janek Pentz wystąpi w roli gospodarza.

Kiedy i za ile? 15 kwietnia, godz. 19.00; wstęp wolny.