Jeśli komuś z Was brakuje energii i mocnego brzmienia, to Koniec Świata wychodzi Wam na przeciw z energetycznym punkiem, obok którego nie przejdziecie obojętnie!

BIG TOE SHOW! Koios, Unborn Suffer i Stuffiness

Wystąpią: KOIOS, Unborn Suffer oraz Stuffiness. Do zespołu KOIOS należą: Filip Pikulski – wokal, Paweł Sitnicki – gitara, Rafał Nowakowski – gitara, Janek Domański – bass, Paweł Solon – drums. Zaczęli działać od 2013 roku. W swojej twórczości balansują między death metalem, melodic deathem oraz progressive death metalem. Otrzymali wiele nagród na festiwalach takich jak Generacja, Error, Rock Battle of Barcja, Rock Master i innych. UNBORN SUFFER powstał w listopadzie 2001 roku. Dwa lata później zarejestrowali swój debiutancki album Procreated Suffering, który rok później doczekał się wydania. Przeszli dość burzliwe zmiany oraz przerwę w karierze, nie przeszkadzało im to jednak wrócić i grać dalej. Na deser toruński zespół Stuffiness, który  podąża w stronę szeroko pojętego blackened death metal i nie stroni od różnego rodzaju wpływów innych gatunków metalowych.

Kiedy i za ile? 20 kwietnia, godz. 20.00; bilety w cenie 15 zł do nabycia bezpośrednio przed koncertem.

Government Flu / False Act

Government Flu to czteroosobowy zespół. Grają hardcore punk i pochodzą z Warszawy.  Na swoim koncie mają już trzy albumy i aż 8 singli i EPek.  Falce Act to również ekipa z Warszawy, ale nie tylko. To mieszanka, do której należy dodać jeszcze Toruń. Grają post punk świetnie się przy tym bawiąc.

Kiedy i za ile? 19 kwietnia, godz. 20.00; bilety w cenie 20 zł do nabycia bezpośrednio przed koncertem.

Castet, Old Fashioned, Beton M3

Weterani śląskiej sceny hc punk – Castel. Usłyszymy ich same klasyki: Kings of Punk, Punk Side of the Moon, Nie Graj Z Nami W Chuja czy ostatnie Twardsi Niż Najtwardsza Garda. Do tego wieczoru swoje trzy grosze dorzucą jeszcze dwie grupy: Old Fashioned i Beton M3. Pierwszy z nich jest Bydgoską kapelą, która na scenie zadebiutowała w 2012 roku. . Brzmienie zespołu to połączenie wielu różnych fascynacji muzycznych z lat 80. i 90. XX wieku. Beton M3 to street punk hc w czystej postacji. W 2018 wydali demko Teraz uderzamy. Toruń odwiedzają pierwszy raz.

Kiedy i za ile? 25 kwietnia, godz. 20.00; bilety do nabycia bezpośrednio przed koncertem.