Po nieco niemrawym początku roku w Od Nowie w marcu możemy spodziewać się sporego koncertowego wachlarza.

OSTR

Łódzki weteran promuje kolejną, Bóg jeden wie którą, już płytę. Nie ma niespodzianki – Instrukcja Obsługi Świrów to klasyczny, mocno korzenny i brudny rap do jakiego OSTR zdążył nas przyzwyczaić przez lata. Za bity odpowiada sam zainteresowany wraz z holenderskimi towarzyszami z Killing Skills.

Kiedy i za ile? 3 marca, godz. 20.00; bilety w cenie 49 zł.

Krzysztof Zalewski

Jesienna trasa artysty z piosenkami Niemena cieszyła się sporym zainteresowaniem. Czy tak samo będzie tym razem? Artysta zapowiada, że na wiosennych koncertach będzie można usłyszeć sporo nowości z zaplanowanej na przyszły rok płyty. Poza tym oczywiście szlagiery Niemena oraz utwory z dwóch pierwszych albumów artysty.

Kiedy i za ile? 7 marca, godz. 19.00; I PULA 69 zł, II PULA 79 zł, III PULA 89 zł.

Łąki Łan

Jeśli potrzeba Wam zastrzyku energii to z pewnością koncert tego zespołu będzie dobrym pomysłem. Nie będzie to z pewnością jeden z wielu kolejnych występów – będzie to performance w którym sporą role odgrywają naturystyczne teksty Paprodziada i nietypowy sposób prowadzenia wydarzenia, który zaserwuje Mega Motyl. Wszystko brzmi dość enigmatycznie, warto więc przejść się i przekonać co to wszystko właściwie znaczy.

Kiedy i za ile? 8 marca, godz. 19.00; bilety w cenach od 65 zł.

PRO8L3M

Warszawski duet wrócił właśnie ze swoim nowym albumem Widmo i jak zwykle wzbudził tym faktem bardzo duże zainteresowanie. Nie dziwi więc ani trochę fakt, że bilety na koncert w Od Nowie już dawno się skończyły. Jednak Ci szczęśliwcy, którzy się wybierają mogą spodziewać się mocnego audiowizualnego uderzenia.

Kiedy i za ile? 9 marca, godz. 20.00; bilety sprzedane.

Daria Zawiałow

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, która przebojem weszła na polski rynek fonograficzny zapowiada kolejny etap w swojej muzycznej karierze. Jej debiutancka płyta „A Kysz!” pojawiła się w marcu 2017 roku i szybko pokryła się złotem. Od tamtej pory Daria zagrała mnóstwo koncertów kradnąc serca coraz to większej rzeczy słuchaczy, którzy wyglądali nowego materiału. Artystka właśnie zapowiada premierę i trasę, podczas której fani będą mogli usłyszeć nowe utwory.

Kiedy i za ile? 15 marca, godz. 19.00; bilety w przedsprzedaży 50 zł, w dniu koncertu 60 zł.

Małpa

Chyba nawet sam Małpa nie wie który to już jego koncert w roli gospodarza. Trzeba jednak przyznać, że w ostatnich latach nie było to wcale tak powszednie wydarzenie. Małpa nie należy do raperów, którzy taśmowo produkują albumy, a jego trasy koncertowe ruszają właściwie tylko przy okazji nowych projektów. Tak jest i przy okazji jego najnowszej płyty Blur.

Kiedy i za ile? 21 marca, godz. 19.00; bilety w cenie 35 zł.

Afryka Reggae Festwial

Afryka Reggae Festiwal to najstarszy festiwal muzyki reggae w Polsce. Początki sięgają 1991 r., kiedy to odbył się po raz pierwszy. Od zawsze imprezie przyświeca szlachetny cel pomocy najuboższym zamieszkującym kraje Czarnego Lądu. Tegoroczna edycja festiwalu skupia się na wsparciu projektów wodnych w Somalii. Wystąpią m.in. Tabu czy Konopians.

Kiedy i za ile? 22-23 marca, godz. 19.00; karnety w cenie 60 zł w przedsprzedaży, 70zł w dniu koncertu, bilety na poszczególne dni w cenie 35/40 zł.

Fisz Emade Tworzywo

Po wyjątkowo udanej trasie promującej album Drony bracia Waglewscy wracają z albumem Radar, którego premiera zapowiedziana jest na 8 marca. Nowy album zgodnie z zapowiedzią twórców będzie miał swoje korzenie w muzycznej mieszance, którą zaserwowały nam lata 80′. Można, jak zwykle zresztą, spodziewać się niczym nienaruszonej jakości – to rodzinne u Waglewskich.

Kiedy i za ile? 29 marca, godz. 19.00; bilety w cenie 89 zł.