Życie w Pameli toczy się jak zwykle swoim własnym torem. W tym miesiącu cztery koncerty i jak zawsze będzie dużo gitar i rockowego sznytu.

Moriah Woods

Pochodząca z Colorado, a mieszkająca obecnie w Polsce gitarzystka i wokalistka przyjedzie wraz z zespołem by zaprezentować utwory z nowej płyty oraz nieco starszych wydawnictw. Pełne są one folkowego, nieco mrocznego klimatu. Wokalistka jako swoje inspiracje uznaje m. in. Johnnego Casha czy Chelsea Wolfe. Jako support wystąpi Sam Jones.

Kiedy i za ile? 7 października, godz. 19.30; bilety w cenie 30 zł/ 40 zł w dniu koncertu.

2 Late

Zespół pochodzący z Warszawy, który ma za sobą już piętnastoletni staż na scenach krajowych, ale nie tylko. 2 late poszczycić się może występami w Chinach czy Macedonii. Ma nawet na swoim rozkładzie koncert w londyńskim klubie O2. Jest to zespół czerpiący z klasyki rocka i bluesa szukający przy tym własnego, oryginalnego brzmienia. Koncert będzie rejestrowany.

Kiedy i za ile? 14 października, godz. 19.00; wstęp wolny.

Wojciech Justyna Tree Oh!

Jak sama nazwa wskazuje mamy tu do czynienia z trzema muzykami. Na czele stoi Polak – Wojciech Justyna, akompaniuje mu dwóch Holendrów – Daniel Lottersberger oraz Alex Bernath. Prezentują porywającą mieszankę jazzu, funku i muzyki świata.

Kiedy i za ile? 21 października, godz. 19.00; wstęp wolny.

Zdrowa Woda

Wieczór pełen klasyki polskiego bluesa. Osobom z bluesowego środowiska Zdrowej Wody nikomu nie trzeba przedstawiać. Laureaci i kilkukrotni finaliści Rawy Blues, mają też na koncie występy na kilku Przystankach Woodstock. Towarzyszyć im będzie zespół Stara Szkoła, który wystąpi jako support.

Kiedy i za ile? 28 października, godz. 19.00; bilety w cenie 20/30/40 zł.