Już na półmetku wakacji? Nic z tego. W klubie Koniec Świata wakacje są przedłużone przy pomocy wielu interesujących koncertów. To z pewnością będzie miesiąc pełen wrażeń i punku.

04.08 Rotten Mind [Szwecja] / Slug Abuse / Shivers.

Tego wieczoru usłyszymy trzy punkowe zespoły. Dwa z Warszawy i jeden ze Szwecji. Pierwszy z nich to typowy post-punkowy zespół, który charakteryzuje się rock’n’rollowym brzmieniem. Slug Abuse działają od 2017 roku grając: punk, 90s. Do zespołu należą: Tomek – drums, Igor – bass, vocal, Królik – guitar, vocal. Ich miastem rodzinnym jest Toruń.

Kiedy i za ile? 4 sierpnia, godz. 21.00, bilet w cenie 20 zł

Scooter Faster Harder Night #2

Szalona noc z muzyką niemieckiej formacji Scooter. Grupa istnieje od 1993 roku i wykonuje muzykę elektroniczną z gatunków dance, rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, techno oraz trance. Tego wieczoru zagrają: MONYA i LUNATIC (Hypodermic Crew).

Kiedy i za ile? 9 sierpnia, godz. 22.00, bilet w cenie 5 zł

 

Sensitive to Sound

Zespół powstał w 2015 roku. Jego członkami są: Mariusz Michałowski, Marek Ziętara, Jakub Karbowiak, Grzegorz Lasota, Jarosław Lewandowski. Grają britpom, a inspirują się twórczością takich artystów jak: Oasis, Myslovitz itp.

Kiedy i za ile? 10 sierpnia, godz. 20.30, wstęp wolny

Glaükoma [Białoruś] / Sociopath [Rosja] / Scythe [Polska]

Tego wieczoru na scenie w Końcu Świata usłyszymy: Glaükoma (d-beat / raw punk, Mińsk, Białoruś), Sociopath (hardcore, Tuła, Rosja), Scythe (hardcore, Toruń).

Kiedy i za ile? 14 maja, godz. 20.00, bilet w cenie 20 zł

Fever Pitch.

Zespół powstał w 2018 roku dzięki czwórce przyjaciół, których połączyła miłość do dobrej muzyki. Na przeglądzie zespołów „KATAR MUZYKA” zdobyli trzecie miejsce. Od czerwca 2019 uczestniczą w projekcie „My Name Is New” pod patronatem Kayax. Nie spoczywają na laurach, pracują nad każdym z utworów do tego stopnia, aby tchnąć w niego duszę.

Kiedy i za ile? 16 sierpnia, godz. 20.00, bilet w cenie 5 zł

Riviera [Finlandia] / Lonely Grave [Szwecja]

Dwa charakterystyczne zespoły! Zespół Riviera pochodzi z Finlandii i gra: raw punk, d-beat i oulu. Lonely Grave pochodzi ze Szwecji i gra: hardcore, power violence i  umeå, Zespół liczy trzech członków, którzy grają pod szyldem Discouraged Records.

Kiedy i za ile? 19 sierpnia, godz. 21.00, bilet w cenie 20 zł

Hardcore Paradise#2: Jednostka731

Więcej szczegółów wkrótce…