W Lizard Kingu w grudniu usłyszymy trochę hip-hopu, rasowego rocka i reggae. Bliskość świąt sprawi, że przy ul. Kopernika nie zabraknie także wątku charytatywnego.

Kękę „To Tu”

Raper z Radomia będzie promował na toruńskim koncercie swój album „To Tu”. Jako suport wystąpi Czaku. Podwójna platyna „Trzecich Rzeczy” nie sprawiła, że raper osiadł na laurach. Osobiste utwory połączone z nowoczesnym brzmieniem i domieszką klasyki – taka jest nowa płyta artysty. Czy jest to powiew świeżości – o tym najlepiej samemu przekonać się na koncercie.

Kiedy i za ile? 2 grudnia, godz. 20:00. Bilety w obydwu turach (za 35 zł i 40 zł) wyprzedane.

Hau to Rock! Koncert charytatywny dla schroniska

Paragon Brutto, Underdog i Zagadka zagrają wszystkim chcącym pomóc toruńskiemu schronisku dla zwierząt. Podczas koncertu zostanie zorganizowana zbiórka, na którą będzie można przynieść karmę, koce lub kołdry. Jeśli spotkacie kogoś 5 grudnia taszczącego mniejszą lub większą pościel, wiedzcie, że to prawdopodobnie dobry człowiek.

Kiedy i za ile? 5 grudnia, godz. 19:00. Bilety w cenie 10 zł (można zapłacić więcej) dostępne przy wejściu na koncerty.

Proletaryat & Over The Under

Jeden z weteranów polskiego rocka. Reprezentant „drugiego pokolenia” polskiej sceny rockowej łączy punka z metalem, przy zachowaniu zaangażowanych tekstów. W Toruniu towarzyszyć będzie Over The Under (heavy metal, stoner) z Bydgoszczy.

Kiedy i za ile? 20 grudnia, godz. 20:00. Bilety w cenie 45 zł dostępne na biletyna.pl i barze klubu, w dniu koncertu w cenie 50 zł.