W kwietniu w toruńskim NRD będzie ciekawie! Na deskach klubu wystąpi wielu artystów – począwszy od rapu, skończywszy na mocniejszych dźwiękach!

Perfect Son

Na początku kwietnia w NRD wystąpi Perfect Son z zespołem. Na czele grupy stoi wokalista Tomasz Bilińśki. Jako Perfect Son Biliński przedstawia światu „Cast” i oznajmia rozpoczęcie kolejnego, ważnego rozdziału w swojej karierze i we współczesnej historii rodzimej sceny.

Kiedy i za ile? 4 kwietnia, godz. 20.00; bilety w przedsprzedaży 25 zł, w dniu koncertu 35 zł do nabycia na goout.net.

Jano + Polska Wersja

W NRD odbędzie się przedpremierowy koncert Jano Polska Wersja Oficjalnie, który będzie promował jego najnowszą płytę „Inna wizja”. Po bardzo dobrze przyjętej, platynowej już płycie Hinola”Mej Duszy Dziecko”, fani czekają na ten koncert z utęsknieniem!

Kiedy i za ile? 5 kwietnia, godz. 21.00; bilety od 30 do 50 zł do nabycia w klubie oraz na ticketos.pl.

Coals – „Klan” EP

W kwietniu do NRD ponownie wróci duet Coals, w ramach trasy promująca nową EP’kę, mianowicie minialbum „Klan”. Materiał zawiera nowe utwory, w których zespół do pracy zaprosił ciekawych reprezentantów polskiej sceny okołohiphopowej.

Kiedy i za ile? 11 kwietnia, godz. 20.00; w cenie od 25 do 35 zł, do nabycia na biletomat.pl.

Catz 'N Dogz

Zespół Catz ‘N Dogz, czyli właściciele labelu Pets Recordings i świetni selektorzy muzyki house, odwiedzą w kwietniu Toruń, aby zaprezentować m.in. swój nowy materiał „Friendship”, którego premiera miała miejsce pod koniec marca.

Kiedy i za ile? 12 kwietnia, godz. 22.00; bilety w cenie 30 zł do nabycia na goingapp.pl, lub w cenie 35 zł w klubie w dniu koncertu.

Sounds Like The End Of The World + Spiral

Zespoły Sounds Like The End Of The World i Spiral ruszają we wspólną ogólnopolską trasę połączoną z premierą ich wspólnego wydawnictwa! Sounds Like The End Of The World podczas swojej siedmioletniej działalności dali się poznać publiczności z jak najlepszej strony. Zaczęło się od EP „It All Starts Here”, a pięć lat temu ukazała się debiutancka ich płyta „Stages of Delusion”. Z kolei Spiral to zespół, którego twórczość zalicza się do szeroko pojętego nurtu muzyki alternatywnej.

Kiedy i za ile? 14 kwietnia, godz. 18.00; bilety w cenie od 20 do 25 zł, do nabycia na spiral.pl.

Tęskno

Tęskno to projekt wokalistki Joanny Longić oraz kompozytorki i pianistki Hani Rani. Składa się na niego zbiór piosenek z autorskimi tekstami w języku polskim i muzyką, która stara się wymknąć podziałowi na znane gatunki i style, łącząc brzmienia akustyczne z nowoczesnymi. Zespół wraca na trasę serią wiosennych koncertów, w ramach których odwiedzą także Toruń.

Kiedy i za ile? 18 kwietnia, godz. 20.00; bilety w cenie 30 zł do nabycia na goingapp.pl.

Kartky

W NRD odbędzie się także premierowy koncert Kartky’ego w ramach BLACK MAGIIC Tour. Artystę na scenie wspierać będzie Przyłu.

Kiedy i za ile? 26 kwietnia, godz. 20.00; bilety w cenie 30, 35, 40 zł do nabycia na ticketos.pl.

Neal Cassady + Fraktale

Neal Cassady to energetyczna neo-psychodelia, ładne piosenki poddane garażowej obróbce – powykręcane i rozimprowizowane. Zespół ma na swoim koncie dwie płyty: debiutancki album NIGHT HOWLER oraz Later Than You Think. Z kolei Fraktale to krakowski kwartet z pogranicza muzyki eksperymentalnej, psychodelicznej i dark jazzu. Powołany do życia późną jesienią 2016 roku, jak do tej pory, może pochwalić się dwoma albumami studyjnymi – „I”, oraz „II”, a także wydawnictwem koncertowym „On the Road”.

Kiedy i za ile? 28 kwietnia, godz. 20.00; bilety do nabycia przed koncertem w klubie.

Post Mortem #9 : Autism (LT), Black Tundra, Distant Dream

Post Mortem Fest ma przyjemność zaprosić na dziewiątą edycję festiwalu, która odbędzie się tuż przed majówką czyli 30 kwietnia w NRD. Podczas tegorocznego wydarzenia zagrają dla torunian: Autism, czyli post metalowy zespół prosto z Wilna, Black Tundra z Warszawy, a także Distant Dream z Gdańska.

Kiedy i za ile? 3o kwietnia, godz. 18.00; informacja o biletach wkrótce.