Niczym jak podczas prawdziwej jesieni, która mieni się wielobarwną naturą, w klubie Dwa Światy również będzie kolorowo! Wszystko to za sprawą różnorodnych koncertów, które usłyszymy już niebawem w jednym z toruńskich klubów. 

SIKSA

Siksa to punkowy zespół, który przekracza z każdym utworem kolejne granice. Duet składający się z basisty i wokalistki pochodzi z Gniezna. Ich muzyka to punkowe brzmienie, które jest wzbogacone teatralną kreacją, dystansem oraz buntem wylewającym się z poszczególnych nut utworu. Dla jednych radykalny przekaz zespołu i odbiegająca forma nie jest do przyjęcia, natomiast dla innych Siksa stanowi powiew świeżości na punkowej scenie.

Kiedy i za ile? 9 listopada, godz. 20.00; bilety w cenie 20 zł, do nabycia przed koncertem.

Kukon w Toruniu | RADIO TAXI tour

Kukon wystąpi w Toruniu w ramach nowego projektu RADIO TAXI. Raper pochodzi z Biłgoraja, warto wspomnieć, że stanowi ciekawą alternatywę reprezentując, a zarazem kierując swoją twórczość do młodego pokolenia.

Kiedy i za ile? 15 listopada, godz. 20.00; bilety w cenie 30-100 zł, do nabycia przed koncertem.

De Revolutionibus Orbium Inferorum #2

Prezentujemy Wam nową inicjatywę w mieście, która ma na celu promowanie „podziemia”. Ich zainteresowaniem są zespoły grające szczerą, świeżą i bezkompromisową muzykę w klimatach metalowych. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia wystąpi aż 5 zespołów, w tym: Manipulation (death metal), Misanthropic Rage (avant-garde black metal), Epitome (grindcore, death metal), Trwoga (black metal), MAG (dungeon doom).

Kiedy i za ile? 16 listopada, godz. 18.00; bilety w cenie 20 zł, do nabycia przed koncertem.

Stay Nowhere, Bastard Disco, Pavement Pizza

Tego wieczoru będzie można zobaczyć i usłyszeć 3 zespoły:  STAY NOWHERE, BASTARD DISCO i PAVEMENT PIZZA. Pierwszy z zespołów gra: punk, grunge, emo. Ekipa pochodzi z Krakowa, zadebiutowała w 2017 roku świetnym albumem zatytułowanym „Stay Nowhere”.  Druga kapela wywodzi się z Warszawy i gra: noise, rock, alternative, post-punk. Ostatnia ekipa to połączenie takich gatunków muzycznych jak: punk, surf, lo-fi, garage.

Kiedy i za ile? 23 listopada, godz. 20.00; bilety – informacja pojawi się wkrótce.