Listopad w klubie Lizard King obfituje w wiele ciekawych koncertów. Pojawią się Natalia Przybysz, Asia Czajkowska, Dezerter, ale i usłyszymy utwory George’a Michaela i Coldplay podczas wieczorów poświęconych specjalnie tym muzykom. Zobaczcie sami poniżej.

Natalia Przybysz

Jedna z sióstr Przybysz odwiedzi Toruń, by promować swój najnowszy 10-utworowy, piąty już, album „Jak Malować Ogień”. Podczas koncertu fani piosenkarki zetkną się z ciekawą scenografią, tradycyjnie już dojrzałymi tekstami i energetycznym, świeżym brzmieniem.

Kiedy i za ile? 3 listopada, godz. 20.00; bilety w cenie 69 zł dostępne na winiarybookings.pl, w cenie 75 zł na biletomat.pl, ebilet.pl, Eventim, Going, Ticketos, Ticketmaster oraz w punktach Empik i Media Markt.

Dezerter

Przedstawiciele punk rocka są obecni na scenie już od 38 lat. Legendy polskiej sceny muzycznej zapewne pozwolą usłyszeć toruńskiej publiczności najbardziej znane utwory, takie jak „Jesteśmy sektą”, „Bestia” czy „Spytaj milicjanta”.

Kiedy i za ile? 7 listopada, godz. 20.00; bilety w cenie 39 zł są dostępne w przedsprzedaży na ticketmaster.pl i biletyna.pl i w dniu koncertu w cenie 45 zł.

Tides From Nebula + ROSK

Muzykę zespołu z Warszawy określa się jako post-rock. Ich najnowsza płyta „From Voodoo to Zen” została ciepło przyjęta przez krytyków muzycznych. Stworzona z dużym rozmachem ze wsparciem sekcji smyczkowej i dętej ma być najbardziej „epickim dziełem zespołu”. Warto się o tym przekonać na własnej skórze. Supportem będzie warszawski post-metalowy ROSK.

Kiedy i za ile? 10 listopada, godz. 19.45, występ TFN od godz. 21.00; bilety dostępne w sprzedaży w październiku w cenie 45 zł na ebilet.pl, biletyna.pl, w aplikacji GoOut, w sieci salonów MediaMarkt Polska oraz w biurze Copernicana (ul. Żeglarska 18/1). Cena biletów kolekcjonerskich dostępnych w listopadzie to 50 zł.

Czaqu

Czaqu to części goście w klubie Lizard King. Tym razem zespół pojawi się ze swoją nową płytą „Męskie zabawki”. Poniżej usłyszycie próbkę tego, jak melodyjny, rytmiczny rock brzmi w wykonaniu zespołu poruszającego tematy zarazem ważkie, ale i ulotne.

Kiedy i za ile? 13 listopada, godz. 20.00; bilety w cenie 35 zł dostępne na biletyna.pl, kupbilecik.pl a także w barze klubu, sklepie Pamiątki w Ratuszu Staromiejskim, Biurze Copernicana (ul. Żeglarska 18/1), Księgarni PWN (ul. Reja 25)i Ośrodku Informacji Turystycznej (ul. Rynek Staromiejski 25) a także za 45 zł w dniu koncertu przy wejściu do klubu.

Tribute to George Michael

Wrocławianin Mateusz Kowalczyk z zespołem zagra największe hity gwiazdy pop George’a Michaela. Nie będzie mogło zabraknąć ponadczasowych „Careless Whisper” czy „Freedom”. Dwugodzinny występ każe sądzić, że wokalista zaprezentuje także utwory zespołu Wham!, jak „Last Christmas”.

Kiedy i za ile? 14 listopada, godz. 20.00; bilety w cenie 35 zł dostępne na biletyna.pl, kupbilecik.pl a także w barze klubu, sklepie Pamiątki w Ratuszu Staromiejskim, Biurze Copernicana (ul. Żeglarska 18/1), Księgarni PWN (ul. Reja 25) i Ośrodku Informacji Turystycznej (ul. Rynek Staromiejski 25) a także za 45 zł w dniu koncertu przy wejściu do klubu.

Zaduszki Soul Behind 9

Zaduszki soulowo-jazzowe to już tradycja klubu przy ul. Kopernika. Tym razem odprężający wieczór sprawi słuchaczom Asia Czajkowska – Zoń, a także świetni instrumentaliści. Usłyszeć będzie można tego dnia m. in. standardy jazzowe autorstwa Billy’ego Strayhorna, João Gilberto, wybitnych trębaczy: Roya Hargroove’a, Clifforda Browna a także polskich kompozytorów: Kurylewicza, Komedy, Wasowskiego. Nie zabraknie również refleksyjnych i melodyjnych jednocześnie kompozycji Zbigniewa Wodeckiego, Niny Simon czy Elli Fitgerald.

Kiedy i za ile? 26 listopada. godz. 20.00; bilety dostępne na biletyna.pl w cenie 30 zł oraz 35 zł w dniu koncertu.

Coldplay Night

Fani zespołu Chrisa Martina będą tym wydarzeniem zachwyceni. Już po raz drugi największe i te trochę mniejsze przeboje grupy wykona goszczący nie raz na scenie klubu Lizard King Wojtek Kiełbasa. „Yellow”, „Fix You” czy „Hymn For the Weekend” wybrzmią w akompaniamencie basu, perkusji, gitary i instrumentów klawiszowych.

Kiedy i za ile? 28 listopada, godz. 20.00; bilety w cenie 35 zł dostępne na biletyna.pl, kupbilecik.pl a także w barze klubu, sklepie Pamiątki w Ratuszu Staromiejskim, Biurze Copernicana (ul. Żeglarska 18/1), Księgarni PWN (ul. Reja 25) i Ośrodku Informacji Turystycznej (ul. Rynek Staromiejski 25) a także za 45 zł w dniu koncertu przy wejściu do klubu.