W listopadzie w NRD Klub usłyszymy dużo hip hopu, muzykę The Prodigy podczas nocy im poświęconej i nieco ambientu. Zobaczcie, kto zagra w listopadzie 2018 w klubie przy ulicy Browarnej 6.

The Prodigy Night

Żeby umilić fanom The Prodigy czas oczekiwania na nową płytę, NRD zorganizuje noc z muzyką zespołu, na której nie zabraknie także drum’n basu, rave i breaks. Sety zagrają INFINITY i NEFTI z Łodzi oraz LUNATIC i TOMFIRE z Torunia.

Kiedy i za ile? 3 listopada, godz. 21:00. Bilety w cenie 10/15 zł dostępne przy wejściu na wydarzenie.

Sonbird

Indie rock zaangażowany – jednak nie politycznie lub społecznie, lecz sprawie jaką jest pełne emocji granie.Fanom Myslovitz i Travisa może się spodobać. W plebiscycie Gazety Wyborczej żywiecki zespół został uznany za jeden z najbardziej perspektywicznych na polskiej scenie.

Kiedy i za ile? 8 listopada, godz. 20:00. Bilety w cenie 25 zł w ramach I puli dostępne na goingapp.pl oraz za 35 zł w dniu koncertu.

 

Sarius/koncert wyprzedany

Koncert wyrazistego raper z Częstochowy szybko się wyprzedał. Jego ostatni album po odejściu z Asfaltu „Wszystko co złe” dotarł na pierwsze miejsce zestawienia OLiS.

Kiedy i za ile?  Bilety były dostępne w cenach 35 zł i 40 zł.

Ted Nemeth

Łódzki zespół, który jeszcze niedawno temu grał jako support happysadu. Energia, nostalgia i szaleństwo oraz teksty o głębszym przekazie. Nie do każdego muzyka zespołu trafi, ale większość zaciekawi. Najlepiej przekonać się samemu, jak brzmią ich piosenki na żywo.

Kiedy i za ile? 16 listopada, godz. 20:00. Bilety dostępne w cenach: 20 zł w przedsprzedaży na goingapp.pl i goout.net oraz 25 zł w dniu koncertu.

 

Lonker See + Megalomorfus

Lonker See to ambientowy projekt Bartosza Borowskiego i Joanny Kucharskiej, grających wcześniej w m. in. Kiev Office. Po dołączeniu do zespołu jazzmanów Tomka Gadeckiego i Michała Gosa w muzyce zespołu pojawiły się też elementy jazzowe, psychodelii i space rocka. W NRD będą promowali wydany w tym roku album „One Eye Sees Red”. Towarzyszyć im będzie toruński Megalomorfus, grający na gitarze, basie i rytualnych bębnach muzykę pełną żywiołów i stworów z powieści Howarda Philipsa Lovecrafta.

Kiedy i za ile? 18 listopada, godz. 20:00. Bilety w cenie 20 zł dostępne przy wejściu na wydarzenie.

 

Rosalie.

Artystka ze stajni Alkopoligamii na drugiej już trasie promocyjnej albumu „Flashback” pojawi się też w Toruniu. Jedna z najbardziej oryginalnych przedstawicielek R’n’B w Polsce grała już w Berlinie i Budapeszcie.  Z ciekawostek, oglądając spot wizerunkowy TVN, wiedzcie, że współodpowiedzialna za dźwięki w nim jest właśnie Rosalie. . Warto zapoznać się z tym głosem i ekspresją z zupełnie innych, związanych z albumem artystki, powodów.

Kiedy i za ile? 22 listopada, godz. 20:00. Bilety w cenach 29 zł dostępne na goingapp.pl i za 39 zł w dniu koncertu.

 Hemp Gru

Legend polskiego hip-hopu nie trzeba nikomu przedstawiać. Po długiej płytowej nieobecności wracają z nową płytą „Eter”. Oprócz nowości ci, którzy wybiorą się by zobaczyć Wilka i Bilona usłyszą także ich klasyki.

Kiedy i za ile? 23 listopada, godz. 20:00. Bilety w cenie 40 zł dostępne na goingapp.pl, empikbilety.pl, w salonach Empiku i stacjonarnie w NRD Klub.

Syny

Reprezentujący wytwórnię Latarnia Syny grają dub. Z mocnymi tekstami, nietypową ekspresją i brzmienie. Syny to producent 88 i raper Piernikowski. Razem tworzą zjawisko emocjonalne, bo w ich twórczości dominują właśnie emocje.

Kiedy i za ile? 25 listopada, godz. 20:00. Bilety w cenach 25 zł dostępne w przedsprzedaży na goinapp.pl oraz 35 zł w dniu koncertu.