Pierwszy miesiąc 2020 roku za nami. Co czeka nas w lutym w klubie Dwa Światy? Z pewnością fani mocniejszego brzmienia nie będą zawiedzeni, ponieważ luty obfituje w tego typu koncerty.

Over The Under, Fossil Flame | 50-ty Sabat Wiedźmy

Koncert zorganizowany, aby pomóc Kubie, który od dwóch lat zmaga się z dyskinezą łopatki prawej spowodowaną aksonalnym uszkodzeniem nerwu piersiowego długiego. Podczas koncertu wystąpią dwa zespoły: Over The Under oraz Fossil Flame. Pierwszy z nich powstał na przełomie 2012/2013 roku. Gra przede wszystkim southern i groove metal. Zespół składa się z: Karola Korniluka (gitara, wokal), Krzysztofa Wyszomirskiego (bass0, Krystiana Borowskiego (drums). Fossil Flame to pięcioosobowy, męski zespół grający również stoner i groove Metal.

Kiedy? 7 lutego, godz. 20:00.

Bilety: Wstęp wolny. Wspieramy Kubę!

ChudeBraders, We Love Beats/AMFAC

14 lutego w Dwóch Światach zostanie oddany hołd legendzie Detroit-J Dilla. Na scenie wystąpią: ChudeBraders i We Love Beats/AMFAC – czyli Maciek Jarzębski i Patryk Wróblewski, którzy mieszkają w naszym mieście i to tu najczęściej można ich duet usłyszeć. Szczególnie im bliskie są takie gatunki: soulful beats, rap, trapi, future beats & more good stuff.

Kiedy? 14 lutego, godz. 21:00.

Bilety: 10 zł w dniu koncertu.

Ga-Ga Zielone Żabki, Bałagan

Ga-Ga Zielone Żabki to reaktywacja i połączenie dwóch popularnych w 80-tych i 90-tych latach zespołów: Ga-Ga i Zielone Żabki. Od 2005 roku ponownie przywrócone do życia już jako jedna kapela. Obecny skład pochodzi z Jawora i gra przede wszystkim: punk i dub. Bałagan, który także zagra tego wieczoru, to punkrockowy zespół, który pochodzi z Chełmży.

Kiedy? 15 lutego, godz. 20:00.

Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu.

Alians, Zmaza, Dolina Lalek

Alians to męski, siedmioosobowy zespół, który powstał w 1990 roku. Gra: punk, reggae i ska. Jego członkowie pochodzą z Piły i tworzą pod banderą wytwórni Jimmy Jazz Records. Ekipa zespołu Zmaza pochodzi z Trzcianki. Grają w 3-osobowym składzie. Panowie z ogromnym dystansem do siebie oraz swojej muzyki. Tego wieczoru wystąpi również Dolina Lalek, która najlepiej odnajduje się w heavy psychodelic punku.

Kiedy? 28 lutego,  godz. 19:00.

Bilety: Więcej informacji pojawi się wkrótce.

Grimmy / Deys – Brawurowo i pusto

Premierowy koncert „brawurowo i pusto” w Toruniu. Z pewnością tego dnia wystąpią również supporty. Jednak organizator wydarzenia nie podał jeszcze, kogo możemy się spodziewać.

Kiedy? 29 lutego, godz. 20:00.

Bilety: I Pula – 35 zł, II Pula – 40 zł, III Pula – 45 zł, bilety VIP – 100 zł.

*Bilety VIP zapewniają wejście na backstage, zdjęcie z artystą oraz upominek od Hashashins.