Przy ulicy Browarnej w maju, poza regularnymi tematycznymi imprezami, odbędzie się jeden koncert i specjalny urodzinowy set. I to nie byle kogo, bo osoby z popularnego islandzkiego zespołu.

Suma (SWE) + Mag

Masywne riffy i agresywne brzmienie zaprezentuje zespół ze Szwecji Suma. Grupa z paroma krążkami na koncie gra stoner doom, w którym pojawiają się hipnotyzujące wstawki, okraszające mocne granie Szwedów. Towarzyszyć będzie im tego wieczoru toruński zespół Mag grający dungeon metal, w którym swój udział mają muzycy znanej toruńskiej Diuny.

Kiedy i za ile? 12 maja, niedziela, godz. 19:30. Bilety w cenie: 30 zł – przedsprzedaż (rezerwacje online po wcześniejszym opłaceniu przelewem i przesłania wiadomości pod adres: piranha.tourbooking@gmail.com z danymi: tytuł: „bilety suma” / treść: „[imię, nazwisko oraz ilość biletów]”, w mailu zwrotnym dostaniecie numer konta, bilety po zaksięgowaniu przelewu będą do odbioru na bramce w dniu koncertu.) / 35 zł – w dniu koncertu.

XVI urodziny NRD – dj set Janus Rasmussen z Kiasmos

Urodziny NRD będą świętowane z przytupem. W końcu niecodziennie autorski set gra laureat nagrody BAFTA i połowa znanego w Europie zespołu Kiasmos. Tworzą go Olafur Arnalds i Janus Rasmussen, którego to dobór piosenek usłyszymy ostatniego dnia maja.

Kiedy i za ile? 31 maja, piątek, godz. 22:00. Bilety: informacja wkrótce.