Solidna dawka punka oraz możliwość odkrycia dotąd nieznanego. Ludowe, słowiańskie brzmienie albo black metal rap – brzmi intrygująco? Marcowa rozkładówka koncertowa w Dwa Światy pozwoli Ci zadecydować czy zechcesz odkryć dotąd nieodkryte brzmienie.

The Analogs

Określani mianem weteranów polskiego street punka. Jeden z najprężniej działających zespołów punk rockowych. Mają za sobą setki zagranych koncertów, wydanych kilkanaście krążków m.in Talent Zero czy SOS. „Co warte jest życie” czy „Pieśń Aniołów” kojarzy zdecydowana większość, nie tylko fanów punk rocka. The Analogs zagrają utwory nie tylko z nowego krążka jakim jest „Wilk”, jak również hity z całego dorobku zespołu.

Kiedy i za ile? 1 marca 2019, godz. 19:00, bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży oraz 35 zł w dniu koncertu. Bilety można nabyć  w barze klubu bądź mailowo piranha.tourbooking@gmail.com.

Żywiołak

Przedstawiciele polskiego neofolku, ukazujący ludową, słowiańską muzykę z zupełnie innej perspektywy. Grupa działa od 2005 roku, mająca na swoim koncie 7 albumów. Ostatni z nich czyli „Wendzki sznyt” będziemy mogli usłyszeć na najbliższym koncercie. Krążek nadal pokazuje, że Żywiołak czerpie ze spuścizny kulturowej naszego kraju. „Wendzki sznyt” jest związany z kulturą Pomorza i jego mieszkańcami. Jesteście ciekawi takiego brzmienia?

Kiedy i za ile? 15 marca, godz. 20:00, bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży bądź 35 zł w dniu koncertu. Sprzedaż biletów ruszy wkrótce.

Farben Lehre

„Matura” czy „Spodnie z GS-u” to szlagiery, które kojarzą i nucą wszyscy. W ciągu ostatnich 15 lat, zespół zagrał ponad 1500 koncertów. To sprawia, że Farben Lehre znajduje się w gronie najczęściej koncertujących, polskich artystów. Ekipa na koncertach pozwala ponieść się muzyce, dając z siebie dla słuchaczy całą wewnętrzną emocję, z czego są znani szerszej publiczności. Czas mija, coraz to nowsi artyści przychodzą i odchodzą, scena muzyczna ewoluuję. Farben Lehre nie ma w swojej karierze stagnacji – działają aktywnie na rodzimych scenach jak również za granicą. W 2018 roku wydali nową płytę „Stacja Wolność”, która obfituje w żywiołowe, pełne zapału brzmienie.

Kiedy i za ile? 17 marca, bilety w graniach 30-35 zł mailowo (kalina.k666@wp.pl ) bądź w dniu koncertu.

Zenek i Pull The Wire

Pull the Wire reprezentuje punkrock, ich debiutancki album miał premierę miał w 2014 roku pt. W Polsce jest ogień, gdzie mogliśmy usłyszeć utworu takie jak  Polsko, Miłość czy Twarze ludzi. Zagrali koncerty m.in z Luxtorpedą czy Zabili Mi Żółwia. Zespół wystąpił na XXI Przystanku Woodstock.

Kiedy i za ile? 22 marca, bilety w przedsprzedaży 25 zł, w dniu koncertu 35 zł. Bilety do nabycia online bądź w klubie.

Uratsakidogi

Nazwa brzmi intrygująco, prawda? Reprezentanci black metal rapu, wywodzący się z rosyjskich blokowisk, będą promować swój wielki sukces, czyli krążek „Black Hop” w Toruniu. Zespół istnieje od 2000 roku, jednak to najświeższy krążek przyniósł dla zespołu międzynarodową rozpoznawalność. Ich twórczość łączy coś co z pozoru połączyć się nie da czyli hip hop i black metal.  Nie wiecie czy jesteście fanami takie fuzji? Posłuchajcie!

Kiedy i za ile? 6 marca, godz. 20:00, bilety do nabycia w dniu koncertu na bramce w cenie 20 zł.


HCC S.C

Kiedy i za ile? 23 marca, cena biletów nie została jeszcze podana, obserwujcie wydarzenie na facebooku by otrzymać więcej szczegółów

Wedge/The Golden Grass

Wedge to trzyosobowy zespół, czerpiący do swojej twórczości hard rocka z lat 60 i 70. Możemy usłyszeć zarówno „garażowe” brzmienie jak również wstawki psychodeli. Grupa ma na swoim koncie 2 albumy, gdzie „Killing Tongue” wydany w 2018 roku, będą promować na najbliższym koncercie w Toruniu. Poza świeżymi kawałkami, usłyszymy również pozostałe utwory zespołu. Mnogość gatunków, mieszanka stylów czyli The Golden Grass, grający kompilację m.in heavy blues, retro, hard rock i psychodelic. Ten 3 osobowy zespół ma na swoimi koncie 3 albumy, gdzie każdy z nich notował dobre recenzje i wyniki sprzedażowe. W twórczości Wedge znajdziemy zagrywki bluesowe a’la Led Zeppelin czy psychodeliczne wstawki zainspirowane The Doors. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że w muzyce prezentowanej przez zespół każdy znajdzie coś dla siebie.

Kiedy i za ile? 27 marca, informacje o biletach zostaną podane na stronie wydarzenia na facebooku.