Z każdym kolejnym miesiącem dzień za dniem robi się coraz cieplej. Marzec w klubie Dwa Światy nie przysporzy się środowisku. Dlaczego? Czeka nas, aż 6 ognistych koncertów, które z pewnością przyczynią się do ocieplenia klimatu i stopnienia lodowców. Zobaczcie sami!

Koza – Patologya

Ten wieczór należy do świetnie zapowiadającego się rapera młodego pokolenia-Kozy, który przyjedzie do Torunia w ramach swojej trasy promującej płytę PATOLOGYA. Koncert skierowany  do osób, które mają min. 16 lat.

Kiedy? 6 marca, godz. 19:00.

Bilety:  30 zł – 1 pula, 35 zł – II pula, 40 zł – w dniu koncertu,  99 zł – bilet VIP.

 Nizioł

Na swym koncie ma już 3 złote płyty. Teraz wraca z kolejnym albumem „Owoc Żywota” Cały album został napisany i nagrany przy współpracy  Nizioł i Szweda w Hemp Studio. Jak autor pisuje nowe utwory? Są to dwa lata jego życia, które przeplatają się z pozytywnymi obserwacjami szczęśliwej głowy rodziny.

Kiedy? 7 marca, godz. 20:00.

Bilety: 30 zł – I pula, 35 zł – II pula, 40 zł – II pula, 150 zł – bilet VIP.

Lonker See

To trójmiejski kwartet, który spotkał się po raz pierwszy 2016 roku. Dzięki temu nagrali wspólnie pierwszy album pod tytułem „Split Image” wydany przez MITW. Do zespołu należą:  Joanna Kucharska (Bass, wokal), Bartosz Boro Borowski (Gitary) Michał Gos (Perkusja) i Tomasz Gadecki (Saksofony). Grają: rock, psychodelę, jazz, free jazz oraz ambient.

Kiedy? 13 marca, godz. 20:00.

Bilety: 30 zł w dniu koncertu.

Muppet Day 1 – Blue Carpet Band /Old Fashioned / Muppet Boys

Pierwsza edycja koncertów w którym wezmą udział zespoły grające w stylu punk rock’n’roll psycho. Podczas pierwszej edyci wystąpią: BLUE CARPET BAND, OLD FASHIONED, THE MUPPET BOYS.

Kiedy? 14 marca, godz. 20:00.

Bilety: 30 zł w dniu koncertu.

Polska Wersja

Koncert promujący najnowszy album Jano „Inna Wizja”. Polska Wersja to duet stworzony przez Hinola oraz Jano.  Panowie cały czas pracują nad brzmieniem i tekstem, czego efektem ma być reedycja pierwszej płyty raperów – “Powrót do przeszłości” oraz powstanie trzeciej.

Kiedy? 20 marca, godz. 20:00.

Bilety: 30 zł – I pula, 35 zł – II pula, 40 zł – II pula, 150 zł – bilet VIP.

Lej Mi Pół

Lej mi Pół to zespół grający punk i rock. Panowie pochodzą z Bielsko-Biała. Zgrywają niegrzecznych chłopców, czy może przechodzą kryzys wieku średniego? Jedno jest pewne. Na każdej ze swoich tras są głośni i straszliwie broją. Tacy już są Maślak, Bzzyk, Bułka?

Kiedy? 27 marca, godz. 19:00.

Bilety: 40/50 zł.