Marzec kojarzy się z okresem przejściowym, w którym mroźna zima zmienia się na chłodną wiosnę. W tym miesiącu nie zabraknie koncertów,  które rozgrzeją Was w mroźne wieczory!

Scooter Party Night #3

Oto kolejna edycja imprezy, której głównym bohaterem będzie niemiecki zespół Scooter – założony w 1993 roku, wykonujący głownie muzykę elektroniczną z gatunków dance, rave czy happy hardcore.  Ich pierwszy singiel zatytuowany „Hyper Hyper” odniósł ogromy sukces.

Tego wieczora zagrają również dla Was:

  • Monaya (Baby Grajo)
  • HCS (Tekno Kolektyw)

Kiedy?  7 marca, godz. 22:00.

Bilety: 5 zł

Unbeaten / DiceDeal

Wydarzenie, skupiające się wokół muzyki Hardcore.

Wystąpią dla Was:

  • Unbeaten –  Zespół powstał w 2016 roku, i mimo krótkiego stażu osiągnął swoisty sukces. Ich historia rozpoczyna się w Bydgoszczy od dwóch osób – Eliz (damski wokal) oraz Langi. Już na samym początku kariery występowali przed publicznością w Polsce a także w Niemczech, Francji i Holandii. Obecnie kończą swoją drugą EPkę.
  • Dice Deal – jest zupełnie nowym zespołem, w którego skład wchodzą członkowie takich grup jak Ratrace, Restricted czy That’s All She Wrote. W 2019 roku ukazał się ich debiutancki materiał „ My contribution”.

Kiedy? 13 marca, godz. 19:00.

Bilety: 20 zł

Archont/Unknown Waves

Tej nocy wystąpi dla Was Archont, który na scenie zaprezentuje swoją najnowszą EPkę „Zaczynam Żyć”.  Zespół pochodzi z Kielc a jego historia jest żywa niczym muzyka, którą grają.

Zespołem „supportujacym” będzie Unknown Waves.

Kiedy? 20 marca godz. 19:00.

Bilety: za darmo