Styczeń to czas, w którym rozpoczynamy spełnianie obietnic i postanowień noworocznych. W tym miesiącu wobec tego, dla umilenia i motywacji, Koniec Świata przygotował dla odwiedzających kilka ciekawych pozycji, które obfitują w muzykę drum n bass oraz hardcore punk.

Obsessive Sound Vol 2

Obsessive Sound Vol 2 jest drugą edycją tego wydarzenia. Skierowana jest głównie do osób, które kochają drum n bass oraz dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak wiele energii siedzi w tej muzyce. Głównym celem wydarzenia jest serwowanie muzyki, która pozwoli odwiedzającym bawić się tak dobrze jak nigdy dotąd oraz zapewnić odwiedzającym chwilę zapomnienia od szarej codzienności.

W tej edycji wystąpią:

  • Kruszytop/ Kwadratura
  • DJ Greek/ Real Muzik

Oraz dobrze Wam znana ekipa Obsessive Sound:

  • Baddiscotek
  • M-Jab
  • Lunatic

Kiedy? 25 stycznia, godz. 22:00-05:00.

Bilety: Brak informacji.

Blood Trace (GR)/  Government Flu

W tym wydarzeniu wystąpią dla Was dwa zespoły, prezentujące na scenie hardcore punk. Pierwszym z nich będzie Blood Trace, który swoje miasto rodzinne ma w Atenach. Ich muzyka charakteryzuje się chamstwem, ciężkimi proporcjami, surowością i monumentalizmem. Walory artystyczne ustępują tu miejsca funkcjonalizmowi. Drugim zespołem, który zawita tego dnia do Torunia, będzie Government Flu, pochodzący z naszej rodzimej Warszawy.  Po kiepskim starcie stał się rozpoznawalny daleko poza granicami naszego kraju. Muzyka, którą prezentują artyści odzwierciedla w pełni to czym jest hardcore punk – w tym przypadku szybkie, krótkie utwory z ekspresyjnymi tekstami.

Kiedy?  26 stycznia, godz. 21:00-22:30.

Bilety: 20 zł (do nabycia przed wejściem na wydarzenie).