W tym miesiącu do Końca Świata zawitają najróżniejsze gatunki muzyki ( rozpoczynając od ragga-jungle czy raggamuffin a kończąc na punk metalu). Zobaczcie kto i kiedy zagra w pubie położonym na toruńskiej starówce o wdzięcznej nazwie „Koniec Świata”.

TORUŃ BASS GANG &  BAD BWOY TUNE

Kiedy i za ile?: 14 września. Bilety dostępne w cenie 10 zł przed wejściem na wydarzenie.

Zagrają:

JASZCZUR PRJKT (Live)
GORILLA -Tekno Kolektyw
BORS – Toruń Bass Gang
DJ RESK – Toruń Bass Gang / Bad Bwoy Tune

Hc Punk Gig

„Hc Punk Gig” jest wydarzeniem, które gromadzi wschodzące gwiazdy polskiej sceny metalowej. W tym dniu zagrają dla was: Faul techniczny, Super Potwór, Meat Nation, MxNx, Little Boy.

Kiedy i za ile? 20 września. Bilety dostępne w cenie 15 zł przed wejściem na wydarzenie.

Faul Techniczny

„Faul Techniczny” jest polskim punkowym zespołem, który nawiązuje w swojej nazwie do hokeja. Jest to związane z fascynacją twórcy, który uważa że hokej (podobnie jak HC/punk) jest autentyczny, szczery do bólu i prawdziwy.  Punk jest odzwierciedleniem buntu przeciwko absurdom jakie serwuje nam świat.

 

Little Boy Silesia Hard Core Punk

Dziary, sznyty i zniszczenie. Little boy to prawdziwa bomba ze śląska. Co jak co, ale chłopaki potrafią pokazać jak punk rock powinien brzmieć.

 

Meat Nation

Meat Nation jest polskim zespołem, który dysponuje własnymi tworami należącymi do gatunku hardcore Rock and Roll.  Jest jednym z nielicznych zespołów, który potrafi połączyć dystans do siebie świata i otaczającej rzeczywistości z agresją, gniewem, buntem i poczuciem humoru. Tego wieczoru pokaże nam nowy okres istnienia tego zespołu.

 

 Super Potwór

„Super Potwór” to banda chłopaków z północy Polski grająca potwornie żywą muzykę. Początek zespołu datuje się na luty 2010 roku. Muzycznie jest miksturą wybuchową na bazie rocka z połączeniem dużej ilości energii płynącej z melodyjności i prostoty.

Obsessive Sound

Obsessive sound jest imprezą dla ludzi kochających drum’n’bass. Mixy serwowane na imprezie będą maksymalnie energetyczne, tak aby móc na chwilę oderwać się od codzienności i móc naładować się siłą tej muzyki. W tym miesiącu zagrają dla Was:

  • DJ BADDISCOTEK
  • DJ M-JAB

M-JAB osoba, która po wyeżdzie z Polski w wieku 16 lat do  „nowego świata” jego uszom ukazały się Drum&Bassowe nutki, które pozostały z nim do dziś.  W tej chwili M-JAB rozwija swoje  pasje i marzenia w Radio UndeRGROUND Connecrion jako DJ oraz jest członkiem grupy Obsessive Sound.

  • DJ Lunatic

Na toruńskiej scenie w 2000 roku swoją przygodę z muzyką  Old Skool/ drum’n’bass zaczął Lunatic. Jest założyciele formacji „Hypodermic Crew”, pod której nazwą organizuje imprezy po „dziś dzień”. Muzyka toruńskiego Dj charakteryzuje się głównie damskimi vocalami, ale od pewnego czasu wkradają się również królewskie brzmieniami muzyki drum’n’bass.  Lunatic, na toruńskiej scenie, zadebiutował wiosną 2018 roku i ponownie wystąpi na imprezie „Obsessive Sound”.

Kiedy i za ile? 28 września 2019. Wejście na wydarzenie jest bezpłatne

Johnny Wolga

To szalone trio wymiatające zawodowego punka, który doprowadzi do szczęścia każdego fana Toy Dolls czy The Briefs. Wydali dwie, a w tym Goldhitsz 2019 roku.

Kiedy i za ile?  29 września 2019. Cena biletu nieznana.