Juwenalia to czas, w którym liczy się dobra zabawa oraz odrobina szaleństwa przed nadchodzącą sesją. Wspólnie z restauracją Bułka chcemy umilić Wam jeszcze bardziej ten czas. Wiemy, że w ciągu tych kilku dni nie w głowie Wam gotowanie.

Wystarczy, że pokażecie nam jak bawiliście się podczas poprzednich edycji lub tegorocznej.

Zdjęcia należy dodawać pod postem konkursowym lub na swoich tablicach na Facebooku. Pamiętajcie, żeby Wasze posty miały status publiczny, żebyśmy mogli je zobaczyć, a także były oznaczone hashtagiem #piernikaliaspodkopca – tak, żebyśmy mogli je łatwo odnaleźć.

Nagroda i warunki konkursu

W konkursie jest przewidzianych wiele nagród od naszego partnera – Bułki. Jednak żeby podgrzać atmosferę, będziemy je przyznawać stopniowo.

Nagrodami w konkursie są:

– 1 zestaw voucherów dla 4 osób na śniadanie z napojem

– 2 zestawy voucherów dla 2 osób na śniadanie z napojem

– 4 vouchery pojedyncze na śniadanie z napojem.

Pierwszych zwycięzców wyłonimy w piątek wieczorem (około godz. 19.00), tak żeby jeszcze w sobotę mogli się posilić po pierwszym dniu juwenaliowej zabawy. W tej puli nagród będą: dwa vouchery dla dwóch osób na śniadanie z napoje i dwa pojedyncze vouchery na śniadanie z napojem. [Aktualizacja: rozdaliśmy dwa podwójne vouchery i jeden pojedynczy.]

W niedzielę wieczorem (ok. godziny 19.00) ogłosimy zwycięzców kolejnych zestawów. Będą to voucher dla czterech osób na śniadanie i trzy pojedyncze vouchery na śniadaniowy posiłek, oczywiście wszystkie z napojem.

Smakowite nagrody zwycięzcy będą mogli odebrać w lokalu przy ulicy Szewskiej 6. Nagrody będzie można odebrać do środy, 29 maja.

Konkurs trwa od dzisiaj, 23 maja, od godz. 20.00 do niedzieli do godz. 19.00. Wybierzemy najciekawsze, naszym zdaniem, zdjęcia obrazujące klimat studenckiego święta. Pokażcie nam jak się bawicie! Powodzenia!

Organizatorem konkursu jest redakcja portalu Spod Kopca.pl.

Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania z komentarzy zdjęć naruszających polskie prawo, obraźliwych lub takich, na których znalazły się osoby, które nie wyraziły zgody na upublicznianie swojego wizerunku.