Juwenalia to czas świetnej zabawy. Chcemy, żebyście to nam pokazali. Dlatego wraz z siecią księgarni „TAK Czytam” zorganizowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Wystarczy, że pokażecie nam swoje juwenaliowe zdjęcie, na którym po prostu się dobrze bawicie.

Możecie nam je zaprezentować w komentarzu pod tym konkursowym postem (dodatkowo go polubiając) lub, jeśli wolicie, przesłać pod adres mailowy redakcja@spodkopca.pl.

Nagroda i warunki konkursu

Żeby wygrać voucher o wartości 100 zł do zrealizowania w toruńskiej księgarni TAK Czytam, torbę z logo księgarni oraz specjalną książkę-niespodziankę wystarczy pokazać nam zdjęcie, na której znajduje się Wasza osoba i/lub Wasi znajomi, polubić post konkursowy na naszym fanpage’u, dołączyć do grupy na Facebooku „Juwenalia Spod Kopca” a także polubić profil TAK Czytam.

Konkurs trwa od dzisiaj, 16 maja, od godz. 20:00 do czwartku, 24 maja, do godz. 18:00. Wybierzemy najciekawsze, naszym zdaniem, zdjęcie obrazujące klimat studenckiego święta. Pokażcie nam, jak się bawicie! Powodzenia!

Organizatorem konkursu jest redakcja portalu Spod Kopca.pl.

Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania z komentarzy zdjęć naruszających polskie prawo, obraźliwych lub takich, na których znalazły się osoby, które nie wyraziły zgody na upublicznianie swojego wizerunku.

Partnerem konkursu jest sieć księgarni TAK Czytam.

Logo

[Fot. Mateusz Kosowicz]