Zaginiona policjantka, detektyw rozpracowujący mordercę, śmiertelnie chora dziewczyna i były żołnierz z Afganistanu. Co ich łączy? Wszyscy oni trafiają w sam środek wojskowej intrygi, która odmieni całkowicie ich losy… To bohaterowie powieści „Zamknięta prawda. Odkryj swoje mroczne tajemnice” Bartłomieja Basiury. Autor w najbliższy piątek przedstawi swoje najnowsze dokonanie toruńskim czytelnikom w Dworze Artusa.

Basiura jest studentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, ale Toruń jest mu bliski za sprawą przyjaciół z studenckiej organizacji ESN UMK Toruń – sam działa w krakowskim oddziale. „Zamknięta prawda” jest trzecią pozycją książkową autora. Jego wcześniejsze powieści to „Hipnoza” i „Uczeń Carpzova”, obie utrzymane w konwencji kryminału, ale zawierają także elementy innych gatunków literackich – dramatu, komedii i romansu.

Bartłomiej Basiura spotka się z toruńskimi czytelnikami w Dworze Artusa (Rynek Staromiejski 6) w najbliższy piątek, 14 marca o godzinie 19.00. Spotkanie połączone będzie z muzycznym recitalem Joanny Czajkowskiej-Zoń.

Więcej informacji:

promocja literackiej trasy: http://www.youtube.com/watch?v=DrzZX95SkK0

strona internetowa książki: www.zamknietaprawda.pl

fanpage: www.facebook.com/zamknietaprawda

blog trasy literackiej: www.zamknietaprawda.wordpress.com

trailer książki: http://www.youtube.com/watch?v=lPwudVBnB98

[fot. zamknietaprawda.pl]

ESN UMK Toruń