Mecz rozpoczęła Legia od prowadzenia 7:0. Gospodarze robili wszystko by zmniejszyć dystans i odrobić straty.

Mimo to po pierwszej kwarcie na tablicy widniał wynik 15:22 dla gości. W drugiej kwarcie Twarde Pierniki dogoniły dosyć szybko Legię na jeden punkt. A po rzucie Vucića gospodarze obieli prowadzenie w meczu. Mimo to pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 37:37.

Trzecią kwartę ponownie lepiej zaczęli legioniści i prowadzili różnicą 5 punktów. Jednak nie podcięło to skrzydeł gospodarzom i po punktach Aarona Cela torunianie po raz kolejny wyszli na prowadzenie. Końcówka kwarty należała znowu dla zawodników Legii i trzecia kwarta kończyła się wynikiem 54:55.

Ostatnia kwarta po raz kolejny była bardzo wyrównana. Przy stanie 62:62 Legia odskoczyła na osiem punktów. Gospodarze nie dali odrobić tych strat i przegrali spotkanie ostatecznie 70:83.

Arriva Polski Cukier Toruń – Legia Warszawa 70 : 83 (15:22 , 22:15 , 17:18 , 16:28)