Odejście Leo Messiego z FC Barcelony dla świata sportu jest wydarzeniem wręcz historycznym, które zamyka piękny rozdział w piłce nożnej. Rozpętało ono już w tej chwili falę dywagacji oraz plotek na temat tego, jaki klub wybierze teraz Argentyńczyk. Zespół z naszego miasta wykorzystał ten moment w mediach społecznościowych.

Messi zagra w Toruniu?

Start Toruń nie po raz pierwszy wykazał się inwencją, w przeszłości klub występujący w A-klasie zbierał środki finansowe, oferując np. grę w meczu ligowym. Granatowo-pomarańczowi byli na językach całej Polski za sprawą wejścia w nazwę zespołu nazwiska polityka Sławomira Mentzena, który prowadzi kancelarię podatkową. Teraz torunianie wykorzystali pojawiające się w internecie przeróbki przedstawiające Leo Messiego w barwach różnych drużyn i sami jedną z nich stworzyli. Jak Waszym zdaniem prezentuje się Argentyńczyk w koszulce Startu?

źródło: www.facebook.com/kpstarttorun

A-klasa rusza jeszcze w sierpniu

Zmagania na siódmym szczeblu rozgrywek w grupie Toruń ruszą w ostatni weekend sierpnia. Start Mentzen sezon zainauguruje przed własną publicznością w starciu z Radzynianką Radzyń Chełmiński. Granatowo-pomarańczowi to jedyna drużyna z naszego miasta grająca w A-klasie. Na tym stopniu rozgrywek występują trzy kluby z powiatu toruńskiego – Flisak Złotoria, Cyklon Kończewice oraz Zamek Zamek Bierzgłowski.