Piąta edycja LinkedInLocal Toruń nadchodzi. To dobra okazja do zaczerpnięcia nowych zawodowych kontaktów czy posłuchania inspirujących osób.

LinkedInLocal – o co chodzi?

LinkedInLocal to ogólnoświatowa inicjatywa, której celem jest zrzeszanie obecnych i przyszłych użytkowników portalu LinkedIn. Pomysłodawcą idei była Anna McAfee i od 2017 roku LinkedInLocal działa już w 600 miastach w 90 krajach na świecie.

Spotkania LinkedIn pozwalają na zdobycie nowych kontaktów zawodowych, odbycia inspirujących rozmów czy wymianę doświadczenia. Spotkania tego typu mogą także dostarczyć nowych klientów bądź dają szanse zatrudnienie. W piątej edycji wydarzenia będziemy mieli okazję posłuchać m.in Bartosza Paczyńskiego, który opowie o tym, jak dobrze pisać i skutecznie szukać w odniesieniu do portalu oraz Łukasza Kosuniaka występującego z prelekcją „Jak ulepszyć współpracę pomiędzy sprzedawcą i marketingowcem? 10 wskazówek popartych przykładami z życia”

Linkedin.pl

Linkedin to portal społecznościowy, który łączy pracowników i pracodawców na całym świecie. Główną intencją strony internetowej jest budowanie sieci połączeń, relacji zawodowych, ponadto jest to okazja do zaprezentowania osobistej marki i wizerunku.

Kiedy i gdzie?

24 kwietnia, godz. 18, Hotel Bulwar. Wstęp jest bezpłatny, jednakże warunkiem uczestnictwa w przedsięwzięciu jest posiadanie konta na stronie LinkedIn.