Manchester to zespół muzyczny z Torunia, który gra typową muzykę brit pop z domieszką punk rocka. Największe  hity to: „Dziewczyna Gangstera”, „Lubię Twoje włosy” czy „Lawendowy”. Będzie można ich usłyszeć już w poniedziałek (10.12.2018) w klubie Pamela.

Swoją przygodę muzyczną rozpoczęli w 2006 r. w Toruniu.Występują w składzie: Maciek Tacher (śpiew, instrumenty klawiszowe), Darek Załeński (gitara), Sławek Załeński (gitara), Radek Kaźmierkiewicz (gitara basowa), oraz Karol Ułanowski (perkusja). Ich pierwszy koncert odbył się w Od Nowie i od tamtego roku regularnie występują w swoim rodzinnym mieście.

Efektem częstych koncertów była już w 2006 r. nominacja do nagrody Toruńskie Gwiazdy jako Nowa Twarz Roku. Kolejny rok to udział w popularnych festiwali rockowych: w Węgorzewie i w Jarocinie. Następnym krokiem, który podjął Manchester był udział w w programie „MTV Rockuje”. Przeznaczony był dla początkujących kapel. Zajęli w nim drugie miejsce. Jednak to nie koniec wyróżnień – 2008 r. przyniósł zespołowi zwycięstwo na festiwalu TOPtrendy. Wygrana została przeznaczona na promocję debiutanckiego albumu, który ukazał się 14 listopada 2008 roku. W chwili obecnej mają na swym koncie 3 albumy.

Gdzie i kiedy?

Kiedy: 10.12.2018

Gdzie: HRP Pamela

Za ile: wejściówki w cenie: 30 zł (przedsprzedaż do 9.12.2018), 40 zł (w dniu koncertu).

Zakupu biletów można dokonać w Hard Rock Pubie Pamela (Toruń, ul. Legionów 36). Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy hrppamela@gmail.com i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem.