Jeśli Twoje dziecko ma już jakiś zestaw klocków z serii Marioinex Mini Waffle, na pewno zdążyło już zaprzyjaźnić się z jego bohaterami. Dzięki kolorowym figurkom maluchy chętniej bawią się same, co rusz wymyślając nowe przygody.

W każdym z zestawów z tej serii znajdują się inni bohaterowie, dzięki czemu Twoje dziecko nigdy nie będzie się nudzić. Jakie czekają na nie historie?

Każdy zestaw to nowi, intrygujący bohaterowie

Dzięki klockom z serii Marioinex Mini Waffle, Twoje dziecko może zbudować miasteczko, a w nim swój dom, ruchliwą ulicę, sklepik, mobilną restaurację czy port. Składa się na nią aż kilka zestawów. To City Street, City Shop, City House, Air Show, Food Truck oraz City Port. W każdym z nich znajdują się inni bohaterowie. W zależności od wielkości zestawu są to dwie albo cztery figurki.

Do dużych zestawów należą Mini Waffle City Street oraz Mini Waffle City Port. W pierwszym z nich znajduje się Ekspedientka Mary, Złodziejaszek Kris, Policjant Jack i sąsiadka Wanda. Złodziejaszek od dawna już się ukrywa. Czy zainteresuje się sklepem Mary, a policjantowi i sąsiadce uda się go dopaść?

W drugim ze wspomnianych zestawów Twój maluch odnajdzie z kolei Poszukiwacza przygód Nico, Łobuziarę Lu, Kapitana statku Jana oraz Dźwigowego Toma. Wszystko wskazuje na to, że Jan gdzieś zniknął. Czy to kolejna historia, za którą stoi łobuziara? Nico na pewno będzie chciał to wyjaśnić.

Pozostałe zestawy są mniejsze, co oznacza, że w każdym z nich znajduje się jedynie dwóch bohaterów, natomiast każdy z nich jest równie intrygujący. W budowie swojego wymarzonego domu pomogą Twojemu maluchowi bohaterzy zestawu Mini Waffle City House – Botanik Tim oraz Architekt Kate. W zakupach będą towarzyszyć mu figurki z zestawi Mini Waffle City Shop – Klientka Laura i Sprzedawca Ron.

W pozostałych zestawach są również tacy bohaterowie jak: Szef kuchni Franko i Pływaczka Monia (Mini Waffle Food Truck), a także Pilotka Emilia i Kierowca Bill (Mini Waffle Air Show).

Za każdym z nich kryje się ciekawa historia

Każda figurka, jaką Twoje dziecko znajdzie w klockach od Marioinex, ma swoją własną, ciekawą historię. Posiadając zestaw Mini Waffle Food Truck może ono zbudować mobilną restaurację, w której będzie gotował Szef kuchni Franko. Wszyscy uważają, że ma on prawdziwy talent. W najbliższym czasie ma on zostać wystawiony na próbę pływaczki. To gwiazda sportu, której niełatwo dogodzić. Czy uda mu się tym razem?

Mając klocki z zestawu Mini Waffle Air Show Twoje dziecko będzie mogło pomóc Emilii przygotować prawdziwy pokaz lotniczy. Pilotka chciałaby podzielić się z mieszkańcami miasteczka swoją pasją, organizując to wyjątkowe wydarzenie. Za sterami radzi sobie świetnie. Jednak jak pójdzie jej w sprawach organizacyjnych? Może pomóc jej w tym Bill, który oprócz tego, że jest świetnym kierowcą, ma też świetne zdolności organizatorskie.

Sprawdź więcej na stronie Marioinex.pl