Czy banknoty i monety zostaną wyparte przez kartę bankomatową i smartphone’a? Już niedługo będziemy mogli się o tym przekonać na VI edycji Ogólnopolskiej Konferencji Dni e-Biznesu. I chociaż wstęp jest całkowicie darmowy, wydaje się, że będzie to czas spędzony na bogato.

W przeciągu dwóch dni, 20 i 21 maja, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zapełni się wszelakiej maści ekspertami pracującymi w sektorze bankowym, e- płatności, a także wieloma osobistościami z kręgów naukowych. W tegorocznej edycji będziemy mogli posłuchać prelegentów z Banku PKO BP, BZ WBK czy firm zarządzających systemami płatnościowymi InPay, uPay i PayTel. Nie zabraknie również gości z Grupy Allegro, Data Invest, portali Bankier.pl i satoshi.pl, czy nawet… z Uniwersytetu w Oxfordzie.

Dwudniowa sesja obfitować będzie w szereg prelekcji skupionych wokół tytułowego e-biznesu. Posłuchamy zatem o standardach, przyszłości i wątpliwościach związanych z mikropłatnością i płatnością mobilną. Ponadto nie zabraknie panelów o Bitcoinach czy technologicznych specyfikacjach płatności mobilnej.

Jednak Dni e-Biznesu to nie tylko dwa dni prelekcji, gdyż organizatorzy przygotowali dla chętnych szereg kursów i warsztatów. W ciągu dwóch dni będziemy mogli dowiedzieć się jak wdrożyć akceptację płatności PeoPay w mikrofirmie, znaleźć praktyczne zastosowanie akceptacji kart płatniczych, a także poznać tajniki zagadkowo brzmiącego SCRUMa.

Na wszystkie warsztaty obowiązują jednak wcześniejsze zapisy na: www.feb.umk.pl

 

Szczegółowy plan wydarzeń wkrótce.

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/272451889603830/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular&source=1

 

[fot. materiały organizatora]