Niesamowita gratka dla miłośników sportów motorowych! Już w najbliższą środę, w ramach akcji Sportowe Lato 2014 można będzie poczuć się jak Robert Kubica. No, co prawda nie będzie można się przejechać bolidem Formuły 1, ale podobnie jak mistrz w młodości, będzie można zasiąść za kierownicą gokartu. Zupełnie za darmo!

Jak to zrobić? Wystarczy jutro, 2 lipca w godzinach 15.00-21.00 zgłosić swój udział w zabawie pod numerem telefonu 510 990 775. Zgłaszać się mogą osoby, które ukończyły 16 lat i mają co najmniej 145 cm wzrostu. Organizatorzy przewidują dla chętnych 100 darmowych, pięciominutowych przejazdów na Awix Racing Arenie (ul. Pera Jonssona 5) w środę, 3 lipca w godzinach 11.00-15.00. Zgłoszeni w dniu imprezy na jej miejscu muszą przedstawić dokument tożsamości (może być legitymacja) i podać hasło „Sportowe Lato”.
Warto się jutro spieszyć, bo liczba miejsc ograniczona. Organizatorzy zapowiadają co prawda, że w przypadku małego zainteresowania będzie możliwość kilkukrotnego przejazdu, ale… kto by nie chciał skorzystać z takiej atrakcji, i to zupełnie za darmo?[fot. http://racingarena.pl/multimedia/]