Mundial w Rosji zaczyna się już 14 czerwca. Nieco wcześniej rozpoczniemy naszą piłkarską zabawę polegającą na typowaniu dokładnych wyników meczów piłkarskich Mistrzostw Świata 2018 i… nie tylko. Dodatkowych emocji przysporzą nagrody od naszych partnerów Ligi SportClub i Weź Zjedz. A będzie ich dużo. Zarówno emocji, jak i nagród. Zobaczcie sami!

Typer zorganizowany wspólnie przez nasz portal, Ligę SportClub oraz Weź Zjedz jest podzielony na dwie części.

Typer z zestawami od Ligi SportClub

Wraz z Ligą SportClub przygotowaliśmy dla Was nagrody na każdy dzień meczowy Mundialu. Każdego dnia, w którym odbywają się mundialowe mecze będzie można wygrać jeden z trzech piłkarskich zestawów do odbioru w klubie w ciągu dwóch miesięcy od daty rozpoczęcia Mundialu, czyli od 14 czerwca 2018 r.

Zwycięzca będzie mógł wybrać, czy jego zestaw będzie składał się z:

1) piwa lub drink lub shota z karty menu klubu oraz

2) nachosów lub chipsów lub frytek.

Żeby móc wygrać jeden z trzech zestawów, należy spełnić cztery warunki:

1) podać w komentarzu pod postem konkursowym na naszym fanpage’u dokładny wynik, jaki padnie w danym meczu, tak, żeby nie można było mieć wątpliwości co do typowanego zwycięzcy;

2) minutę meczu, w której Waszym zdaniem padnie pierwsza bramka spotkania lub, jeśli mecz miałby zakończyć się wynikiem 0:0 liczbę celnych strzałów na bramkę oddanych przez obie drużyny;

3) polubić nasz fanpage oraz profil na Facebooku Ligi SportClub;

4) a także polubić post konkursowy dotyczący określonego spotkania.

Zwycięzcami zostaną danego dnia trzy osoby, które wytypują dokładny wynik bramkowy meczu oraz będą najbliżej wskazania minuty, w jakiej padnie pierwsza bramka spotkania lub, w przypadku bezbramkowego remisu, wytypowania liczby celnych strzałów na bramkę.

W sytuacji, gdy danego dnia dokładny wynik nie zostanie wytypowany przez minimum trzy osoby zestaw lub zestawy „przechodzą” na kolejny mundialowy dzień. W ten sposób jednego dnia mogą być do wygrania np. 4 zestawy, o czym będziemy informować w danym poście konkursowym.

Głosować można tylko jeden raz. Pod uwagę przy rozstrzyganiu konkursu nie będziemy brali komentarzy edytowanych.

W typerze mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. W momencie odbioru nagrody będą musiały pokazać dowód potwierdzający ich tożsamość.

Zwycięzców ogłaszać będziemy najpóźniej dzień po obstawianym meczu.

Typer z zestawami od Weź Zjedz

Wraz z pierogarnią Weź Zjedz przygotowaliśmy dla Was również zabawę, w której będzie można wygrać jeden z trzech minirożków pełnych pierożków.

By móc wygrać jeden z nich należy spełnić poniższe warunki:

1) podać w komentarzu pod postem konkursowym drużynę, która awansuje z danej grupy wraz z miejscem, które określony zespół zajmie w swojej grupie;

2) wytypować drużynę, która zdobędzie w rozgrywkach grupowych największą liczbę punktów spośród wszystkich 32 zespołów grających na Mundialu 2018;

3) polubić post konkursowy;

4) a także polubić nasz fanpage oraz profil Weź Zjedz na Facebooku.

Swoje typy pod postem konkursowym znajdującym się na naszym profilu na Facebooku można przedstawiać w komentarzach od 14 czerwca do 19 czerwca do godz. 23:59 2018 r., czyli do końca pierwszej kolejki rozgrywek grupowych.

Zasady są następujące: za każdą poprawnie wytypowaną drużynę, która awansuje do 1/8 finału otrzymuje się 1 punkt. Za podanie miejsca, które określona drużyna zajmie w swojej grupie otrzymuje się 2 punkty. Za podanie drużyny, która zdobędzie największą liczbę punktów w rozgrywkach grupowych otrzymuje się 3 punkty.

Zestawy od Weź Zjedz otrzymają osoby, które zdobędą największą liczbę punktów. W przypadku równej liczby punktów uzyskanych przez większą liczbę osób, wygrają osoby, których komentarz pod postem pojawił się najszybciej.

Typować w komentarzach można tylko raz. Rozstrzygając konkurs, nie będziemy brali pod uwagę komentarzy edytowanych.

Zwycięzców typera współorganizowanego z Weź Zjedz ogłosimy 20 czerwca 2018 r.

W związku z przepisami RODO informujemy, że dane osobowe uczestników konkursu (imię i nazwisko) posłużą tylko i wyłącznie celowi przeprowadzenia dwóch wyżej wymienionych konkursów.

Organizatorem konkursów jest redakcja portalu Spod Kopca.pl.