Jakie plany na weekend? Może wybierzecie się na pierwszy w sezonie koncert w Dwóch Światach, podczas którego wystąpi Mesajah? Klimat rodem z Jamajki gwarantowany!

Mesajah to jeden z najlepiej znanych polskich artystów wykonujących muzykę reggae. Właściwie nazywa się Manuel Rengifo Diaz i jest w połowie Peruwiańczykiem. Jego debiutancki album ukazał się w 2008 roku. W Toruniu Mesajah promować będzie swój czwarty studyjny krążek zatytułowany „Powrót do korzeni”.

Muzyk wystąpi wraz z zespołem Grades oraz Riddim Bandits. Nie zabraknie utworów z najnowszej płyty, jak i dobrze znanych kawałków takich jak „Lepsza Połowa”, „Każdego Dnia” czy „Szukając Szczęścia”.

Tego samego wieczoru na scenie Dwóch Światów pojawi się Feel Like Jumping czyli Hoody Dread i FreedomSound. Od 2007 roku organizują oni w Mieście Kopernika imprezy z muzyką karaibską.

Zapowiada się naprawdę gorący wieczór! Jeżeli polska jesień przyprawia Was o dreszcze, zajrzyjcie do Dwóch Światów w najbliższą sobotę, by trochę się rozgrzać.

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 21 października 2017 (sobota), otwarcie bramek: godz. 19:00, start koncertu: godz. 20:00

GDZIE: Klub Dwa Światy, ul. Ducha Św. 10/12, Toruń

BILETY: 25zł – w przedsprzedaży, 35zł – w dniu koncertu.

Bilety dostępne na stronie Kub Bilecik oraz w punktach stacjonarnych: Hemp Shop Cannabis- Sklep Konopny, ul. Królowej Jadwigi 20 Toruń. Godziny otwarcia 10.00-18.00, klub Dwa Światy, ul. Ducha św. 10/12 Godziny otwarcia 17- 0.00 Weekendy 17- 5.00

Wydarzenie na Facebooku

[fot. okładka płyty „Powrót do korzeni”]