Toastmasters wiedzą jak nauczyć się dobrze przemawiać przed ogromną publicznością.  Tym razem na warsztat biorą przemawianie i przywództwo, oczywiście w praktyce. Kilka cennych wskazówek przekażą na środowym (19 listopada) spotkaniu w Wyższej Szkole Bankowej.

Wszyscy goście będą mogli poznać system szkoleniowy działającej od 1924 r. międzynarodowej organizacji Toastmasters, która szkoli mówców i liderów. Będzie okazja posłuchać prelegentów, którzy stawiają pierwsze kroki, jak i zaawansowanych mówców.

Spotkania klubu to warsztaty odbywające się cyklicznie, na których każdy z uczestników ma możliwość zabrania głosu i sprawdzenia swoich umiejętności. To czas i miejsce, gdzie można przekonać się, iż przemawianie publiczne i umiejętności liderskie to nie wiedza tajemna. Można się tego bowiem nauczyć. Jeśli chcesz zdobyć większą pewność siebie, poprawić umiejętności komunikacyjne, być lepszym mówcą i liderem przyjdź i zobacz.

Środowe spotkanie klubu Toruń Toastmasters jest otwarte, należy jednak zarejestrować się pod adresem: http://tmdemo.evenea.pl/

Oto jak reklamują się Toastmasters na swoim profilu na facebooku: „Z zewnątrz zajęcia z wystąpień publicznych, komunikacji oraz rozmawiania i słuchania, wydawać się mogą na męczące, jednak prowadzone są w przyjemnej atmosferze z dawką humoru. Połączenie to sprawia, że chce się wracać co tydzień i pokonywać kolejne bariery.”

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/958279154201325/

Info:
Gdzie: Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu przy ul. Młodzieżowej 31 (sala 175B)
Kiedy: 19 listopada 2014 (środa), o godz. 18:00
Wstęp wolny, wymagana jednak wcześniejsza rejestracja pod adresem: http://tmdemo.evenea.pl/

[fot. materiały prasowe]