Finałowy koncert charytatywny z cyklu „Spełnij się” za nieco ponad tydzień. Do konkursu w ramach przeglądu młodej sceny regionu stanie zatem jeszcze jeden zespół – Moove.

Pochodzą z Bydgoszczy i tworzą stosunkowo młodą kapelę, gdyż zaczęli formować się z końcem 2013 roku. W skład wchodzi czterech chłopaków: Michał Juszkiewicz (wokal), Bart Kicinski (gitara), Matt Fidler (bas) i Tomasz Piotrowski (perkusja). Muzyka jaką proponują to klasyczny rock&roll choć jak sami twierdzą – Jeśli czegoś jeszcze się doszukiwać to może blues.

Zadebiutowali  w lutym na koncercie w hołdzie Bobowi Dylanowi w Bydgoszczy, ponadto brali udział w „Gitarowej Offensywie”, a już niedługo będziemy ich mogli  usłyszeć na Konfrontacjach Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu KATAR w Od Nowie. Przed tym jednak wystąpią w ramach koncertów charytatywnych „Spełnij się” w Lizard King.

Jak co tydzień, również w najbliższą środę (26.03) będzie można za pomocą przeznaczonych do tego specjalnych kart oddawać głosy na swoich faworytów (2zł/szt), a tym samym przyczynić się do spełnienia marzenia Natanaela, który pragnie wyjechać do Disneylandu. To będzie już ostatnia taka możliwość. Aktualne wyniki przedstawiają się następująco:

Fain – 2 głosy

Kompleks Małego Miasteczka – 27 głosów

Barowe żywioły – 40 głosów

Adelibanda – 56 głosów

Baader Meinhof – 80 głosów

The Hole – 36 głosów

Moove – 7 głosów

Więcej informacji na fanpagu: https://www.facebook.com/spelniamymarzenia.torun

 

Start: godz. 20:00

WSTĘP WOLNY

[fot. facebook.com/moove.bandpage]