Święta, święta i po świętach. Teraz czas na imprezy! Już jutro okazja do świetnej zabawy w stylu punk – na scenie Dwóch Światów zaprezentuje się legendarna formacja The Analogs w towarzystwie Lazy Class.

Szczeciński zespół The Analogs to najpopularniejsza polska grupa należąca do nurtu punk rocka zwanego oi! lub street punkiem. Charakteryzuje się on uproszczonym, ale wysokoenergetycznym brzmieniem i tekstami ukazującymi poetykę miejskiego życia. Dokładnie taka jest muzyka formacji dowodzonej od 1995 roku przez gitarzystę Pawła Czekałę. Autorzy takich hitów, jak Oi! Młodzież, Sprzedana i Pierdolona era techno doczekali się w tym roku już szesnastego albumu studyjnego, zatytułowanego Bezpieczny port.

Supportem punkowej legendy ze Szczecina będzie młoda formacja, również wykonująca styl oi! – Lazy Class. Młody, ale już doświadczony zespół z Warszawy promuje właśnie EP-kę Better Life.

Koncert odbędzie się w klubie Dwa Światy (ul. Ducha św. 10/12) w sobotę, 27 grudnia o 20.00. Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu).