30 sierpnia od 15:00 do 18:00 w przestrzeni internetowej odbędzie się IX Ogólnopolski Turniej Krzyżówek z „Przekrojem”, aby wziąć udziału w wydarzeniu należy przesłać zgłoszenie na adres konkurs@przekroj.pl.

W wiadomości wystarczy podać swoje imię i nazwisko, nazwę miejscowości, którą się zamieszkuje, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptację regulaminu, których wzór przedstawiamy poniżej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu ogłoszenia wyników »Ogólnopolskiego Turnieju Krzyżówek« poprzez publikację mojego imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania na stronie internetowej przekroj.pl, w jednym z wydań kwartalnika »Przekrój«, nie później niż do końca 2020 r., oraz na fanpage’u »Kwartalnik Przekrój« w serwisie Facebook”.

Do wszystkich zainteresowanych 30 sierpnia o godzinie 15:00 wysłana zostanie konkursowa krzyżówka. Uczestnicy będą mogli ją rozwiązać na trzy następujące sposoby:

1. Wydrukować arkusz z krzyżówką, następnie wypełnić ołówkiem lub długopisem jej pola i wysłać zdjęcie bądź skan rozwiązania na adres konkurs@przekroj.pl.
2. Wypełnić krzyżówkę, korzystając z programu Adobe Acrobat, i wysłać na konkursową skrzynkę e-mailową.
3. Wpisać rozwiązania i hasło krzyżówki w wiadomości e-mailowej – w tym przypadku prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na właściwą numerację rozwiązań.

W tytule e-maila z rozwiązaniem należy wpisać: Turniej Krzyżówek – rozwiązanie.

Zwycięzcami zostaną osoby, które jako pierwsze odeślą poprawnie rozwiązaną łamigłówkę.

Zwycięskie 10 osób otrzyma bony o wartości 200zł, do wykorzystania w wybranej przez siebie księgarni kameralnej, między innymi księgarni toruńskiego CSW. Dodatkowo zwycięzcy otrzymają letni numer „Przekroju”, roczną prenumeratę pisma oraz nagrody rzeczowe.

Zapisy trwają od 15. 08 do dnia dzisiejszego (24.08) do godziny 23:59 dlatego warto się pośpieszyć!

Regulamin: https://przekroj.pl/regulamin